завантаження...

Вибір сумочки для нареченої


Сумочка - що може бути простіше! Хоча сьогодні ми розуміємо, що сумочка - це не просто місце для зберігання особистих речей, це ще й модний аксесуар, який повідає багато чого про свою власницю. Тим більше, якщо мова йде про весільну сумочку - з тих, які доповнюють собою плаття нареченої. До вибору подібної сумочки слід поставитися з великою увагою, якщо ви бажаєте, щоб ваш весільний наряд виглядав красиво і гармонійно.

Перш за все, можна помітити, що багато весільних суконь вже включають в себе сумочки - вони йдуть в комплекті і доповнюють собою інші елементи. Подібні сумочки виготовлені в тому ж стилі, що і сама сукня. Але як бути в тому випадку, якщо сумочки спочатку немає, а блищати з нею на весіллі все-таки хочеться? Тоді має сенс вибрати її самостійно!

Але, щоб сумочка вписувалася в загальну концепцію сукні, її необхідно підбирати з урахуванням інших параметрів вашого весільного вбрання. Наприклад, колір. Звичайно ж, якщо сама сукня сліпуча-біла, не слід купувати сумочку бежевого або кремового відтінку. Те ж і в іншому випадку - якщо плаття яскравих кольорів. Багато інформацію про різні види сумочок на цьому сайті  http://zinziv.ru/.

Розмір тут також має значення. Так як сумочку потрібно виключно на час проведення церемонії, а  також, мабуть, для святкового столу, немає необхідності вибирати велику і об'ємну сумочку. Все одно що-небудь носити в ній навряд чи доведеться - по суті, це разовий аксесуар, такий же, як і сама весільна сукня. Вона повинна бути підібрана зі смаком, але вибирати її з якихось практичних особливостей сенсу особливого не має. Краще придбати невелику і акуратну, яка не буде утрудняти рухів і не відтягне плече під час традиційної поїздки до пам'ятників і пам'яток міста.

Матеріал, з якого зроблена сумочка, також повинен в чомусь відповідати сукні. Найкраще підбирати сумочку з тієї ж матерії, з якої пошито і плаття - так вони будуть виглядати, як ніби б спочатку були єдиним комплектом. Оформлення сумочки теж добре б вибрати таким чином, щоб були якісь спільні риси з сукнею. Наприклад, якщо ваше плаття прикрашене вишитими квітами, то й сумочку найкраще підібрати в тому ж стилі.

Як би то не було, головне в одруженні не вбрання, хоча і воно має значення. Кохання - ось, що головне. Хоча сумочку, в будь-якому випадку, потрібно підібрати так, щоб вона підходила під сукню нареченої.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин