завантаження...

Вибір весільних обручок


Традицію дарувати обручки різні джерела трактують по- різному. Одні вважають, що її основоположником була Стародавня Греція, інші - Древній Єгипет. Обручки залишаються неодмінним атрибутом весільного торжества, що символізує любов і вірність. За традицією, купівлею кілець займається наречений, але для нареченої така покупка особливо актуальна. Адже колечко стане не просто прикрасою, це уособлення щасливого заміжжя.  

Перш ніж відправитися в магазин за обручками, потрібно визначитися з матеріалом, з якого вони будуть виготовлені, формою, стилем і сумою грошей, яку ви збираєтеся витратити на цю покупку. Не потрібно поспішати і купувати перше, що вам сподобається. Можна вибрати кілька варіантів і ретельно їх приміряти, щоб оцінити - чи не доставляє  незручностей вибраний екземпляр.

Важливо знати, що ювелірні вироби виготовляють не з чистих металів, а з їх сплавів. Щоб надати металу необхідні механічні властивості і колір, в них вводяться добавк , в результаті чого виходять сплави. Це може бути золото з ​​міддю і сріблом, а так само нікелем і цинком, паладієм, кадмієм; або срібло  і платина з добавкою міді. Відсоток вмісту благородного металу в сплаві означає пробу виробу, яка вказується на спеціальній прикріпленою бирці. Вибираючи колечка, в першу чергу орієнтуйтеся на якість виробу.

Перш, ніж визначитеся з вибором, відвідайте кілька ювелірних салонів, але ні в якому разі не купуйте виріб з рук. Можна стати жертвою обману і взагалі - носити обручку, яку вже хтось носив, завжди вважалося поганою прикметою. Винятком можуть бути обручки, що дісталися вам у спадок.

У наш час серед наречених і наречених дуже популярні обручки, які мають оригінальний малюнок, особливо в порівнянні з однотипними гладкими стандартними обручками. Техніка нанесення візерунка у вигляді насічок професіоналами називається  "алмазна грань". У салонах пропонується великий вибір колечок з різноманітним візерунком, нанесеним на гладку поверхню. Він може бути у вигляді точок, зірочок і різноспрямованих рисочок. Діамантову грань можна нанести на гладке кільце, у якого плоска поверхня і проба 585 або 750. Виріб з 950 пробою використовувати не можна, так як воно дасть тріщину, а виконані насічки швидко зітруться.

З Заходу до нас прийшла традиція прикрашати кільця не тільки насічками, а й написами. Важливе послання можна нанести за допомогою гравіювання або травлення кислотами. На опуклих кільцях, що мають внутрішню порожнин , можна зробити букви, за допомогою спеціальної техніки. Напис, нанесений на кромку діаманта, вважається особливим шиком.

У новому напрямку дизайну кілець з'явилися складові екземпляри з потаємним написом - сюрпризом. Обручки такого дизайну існують в таких видах - "квітка" і " скринька" або " медальйон " . У першому випадку тонке кільце з написом вставляється у зовнішнє - більш велике кільце. Побачити внутрішнє кільце можна, розсунувши на 2 частини зовнішнє кільц , з боку долоні. Місце роз'єму прикрашено серцем, що складається з двох половинок. У другому випадку одне кільце накладається на інше, та скріплюються вони шарніром з боку долоні. Верхній обруч прикрашений діамантом, а замок маскується під його оправою. Від'єднати кільця можна, піднявши нижній обруч наверх. 

Напис, вигравіруваний на кільці, повинен бути коротким і лаконічнім. Це може бути дата якого-небудь знаменної події, слова любові, традиційні або спеціально придумані фрази.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин