завантаження...

Вибір весільної фати

фатаФата є невід'ємною частиною образу нареченої. З давніх часів цей аксесуар служив не тільки декоративною деталлю образу нареченої, а й як своєрідний талісман, який захищав дівчину, що виходить заміж, від вроків. 

Фата, як ніщо інше, може підкреслити красу і витонченість вбрання нареченої, і тому підходити до вибору фати слід максимально уважно, вибираючи саме ту модель, яка буде гармонійно поєднуватися з весільним платтям. У тому випадку, якщо ви обираєте пишні весільні сукні, прикрашені квітами, вишивкою, бісером та іншими декоративними елементами, фата повинна відрізнятися строгістю і вишуканістю форми. Якщо ж плаття нареченої є строгим і елегантним, то у виборі фати немає практично ніяких обмежень: вона може бути, як пишною, так і більш лаконічною.

Що стосується моделей фати, то на сьогоднішній день розрізняють одношарову, двошарову і тришарову фату. Якщо ви хочете підкреслити свою весільну зачіску, то краще зупинити свій вибір на одношаровій фаті. Якщо для вас важливо мати можливість закривати обличчя фатою, то вибирайте двошаровий варіант - не прогадаєте. У тому випадку, якщо ви хочете, щоб фата була якомога більш пишною, то слід зупинити свій вибір на тришаровій каскадній фаті, в якій всі шари відрізняються різною довжиною, що надає цьому аксесуару особливу пишність. 

Що стосується довжини, то розрізняють фату до плечей, до ліктя, до кінчиків пальців. Вибираючи оптимальну для вас довжину фати, слід звертати увагу не тільки на привабливість певного варіанту, але також і на практичність. У тому випадку, якщо знімати фату під час застілля ви не плануєте, недоцільно буде вибирати велику довжину. 

Практично будь-який салон весільних суконь може запропонувати комплект з весільного вбрання та фати. У такому випадку ви можете бути впевнені, що і довжина фати, і її фасон буде максимально гармонійно вписуватися в образ нареченої, поєднуючись з весільним платтям. Крім того, зазвичай така фата розшита в тому ж стилі, що і плаття, являючи собою гармонійне його продовження. 

Зазвичай сьогодні фату виготовляють з фатину, але за вашим бажанням можна зупинити свій вибір і на більш дорогих матеріалах, таких як  мереживо, шовк, тюльмарін. Вибираючи цей аксесуар, придивіться до розміру клітинок. Адже залежно від цього можна говорити про те, як фата буде тримати форму, як буде драпіруватися, якими складками ляже і так далі. 

І головне - варто подбати про те, як ви будете кріпити фату до зачіски. Це можна робити за допомогою декоративних шпильок, а також за допомогою невидимих аксесуарів для волосся. У тому ж випадку, якщо ви плануєте знімати фату під час свята, то, щоб не зіпсувати зачіску, варто вибирати шпильки-липучки.

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин