завантаження...

Вибираємо чоловічі труси до весілля


Жінка з особливою пристрастю ставиться до вибору нижньої білизни для себе, готуючись до весілля. Але і чоловікам не чужа турбота про те, щоб в цей відповідальний день, а вірніше - в ніч постати перед своєю коханою привабливим, мужнім і еротичним. І, зрозуміло, вибір чоловічої білизни грає тут найважливішу роль.

Як вибрати чоловічі труси, щоб в день весілля нареченому почувати себе комфортно та на висоті?

Фасон чоловічих трусів

Існує кілька видом модних фасонів чоловічих трусів - ознайомитись з ними можна якщо  перейти на сайт. З них самими еротичними прийнято вважати труси-танга, труси-стрінги і труси-джок. Якій моделі ви віддасте перевагу, вирішувати, звичайно ж, вам. Можливо, ви порахуєте, що найбільш комфортним і розумним буде все ж вибір старих добрих боксерів, які виглядають нітрохи не гірше всіх еротичних моделей, якщо вони виконані з якісної тканини і добре підібрані за розміром.

Як визначити свій розмір

До речі, про розміри. З цим питанням потрібно розібратися окремо. Оскільки в даному випадку розмір має велике значення не тільки для зовнішньої краси чоловіка, але і для його здоров'я. І вже, коли незабаром ми збираємося купити білизну безпосередньо на весілля, то будемо вибирати ретельно ту річ, яка не доставить потім неприємних відчуттів.

Чоловічі труси повинні сидіти на чоловікові, а тим більше на нареченому як влиті. Однак при цьому вони не повинні здавлювати геніталій. День передбачається суєтний і клопіткий. Ніщо не повинно доставляти неприємних відчуттів.

Щоб визначити власний розмір чоловічих трусів, візьміть сантиметрову стрічку і виміряйте об'єм своїх стегон по самим опуклим частинам тіла в цей області.

Якщо обсяг виявиться 98 сантиметрів, то ваш розмір відповідає мітці S
- 102 см. - це M розмір;
- 106 см. - L;
- 110 см. - XL;
- 116 см. - XXL;
- 122 см. - XXXL
Знаючи свій розмір, ви можете сміливо відправлятися в магазин, щоб купити чоловічі труси, які сидітимуть на вас, як треба.

Якість чоловічих трусів

Тепер розглянемо ще одну важливу складову для вибору чоловічих трусів - це якість. Зверніть увагу на тканину, з якої виготовлені труси. Вона не повинна містити синтетику. Тому що волокна з синтетики порушують терморегуляцію. Це може привести до почервоніння шкіри, попрілості, пітниці і інших неприємностей. Такі явища і в повсякденному-то житті вкрай небажані, а вже в день весілля і зовсім!

Тому вибираємо труси, зшиті з тканини - бавовна 100%. Не економте в цей важливий життєвий день. Не купуйте дешевий товар. Але все ж перегляньте шви на нових трасах. Вони повинні бути акуратними, без стирчачих в різні боки ниток.

Колір трусів

Колір трусів для нареченого може бути будь-яким. Але білий, напевно, все-таки переважає. Нехай в день весілля цей колір якось перегукується з білосніжним вбранням вашої нареченої. Крім того, труси білого кольору на чоловікові завжди якось дуже виразно повідомляють про його охайность. І ця обставина сама по собі розташовує жінку до близькості з ним.

Однак, перш ніж чітко визначитися у виборі білого кольору для чоловічої білизни на весілля, все ж поцікавтеся у своєї нареченої, як вона ставиться до такого кольору для чоловічих трусів.

Якось проводилося бліц-опитування на дану тему серед представниць слабкої статі і з'ясувалося, що одні жінки реагують на чоловіка в білих трусах захопленим «Вау!», А інші скептично і грубо - «Мужик в білих трусах - це не мужик».
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин