завантаження...

Вибираємо еротичну білизну для першої шлюбної ночі


Думки наречених зайняті в основному підготовкою до весільного дня: вибір сукні, список гостей, складання меню, манікюр, зачіска. Але ж є ще і весільна ніч, яка не менш важлива, ніж день самої церемонії. І присвятити цей час потрібно не підрахункові грошей і розгляданню подарунків, а чарівним і хтивим ніжностям один одного. Тому до продумування трепетного образу нареченої слід додати і сексуальний вигляд для першої шлюбної ночі, який побачить тільки коханий чоловік.

Можна максимально полегшити завдання і постати перед чоловіком у стилі «ню», доповнивши костюм грайливо розпатланою зачіскою, мереживною підв'язкою і обручкою. Однак не слід позбавляти чоловіка задоволення роздягнути наречену, одягнену в вишукану білизну, спокусливі панчішки і ніжні мережива.

Весільна білизна може бути у вигляді сексуальних трусиків стринг, декорованих ззаду білим бантом з атласу, і напівпрозорого бюста. Показавшись на очі в такому вигляді чоловікові, ви станете для нього справжнім солодким подарунком.

 Якщо ви хочете не тільки здивувати коханого, але і пікантно себе подати, оптимальним варіантом буде похід в магазин еротичної білизни, який, зауважте, можна зробити, не покидаючи свого будинку. Наприклад, загляньте в інтернет-магазин  http://ammurr.com, де представлений величезний вибір не тільки еротичної білизни, а й інших цікавих аксесуарів, які знадобляться в першу шлюбну ніч для створення вашого образу. Вам легко вдасться роль пустотливої нареченої у фривольних трусиках з фатою.

Для скромних наречених підійде пеньюар білого або кремового відтінку на тоненьких бретельках з найніжнішим мереживом. Доповнити вбрання можна мереживним або атласним халатиком. Навіть якщо він вам не знадобиться ні в шлюбну ніч, ні на ранок після неї, його можна буде носити потім, згадуючи про хвилюючі моменти вашої першої ночі.

З легкістю спокусити чоловіка можна за допомогою білого мереживного боді, доповненого мереживами і ниточками в пікантних місцях. Цей наряд підійде для відчайдушних і сміливих наречених, а чоловік буде убитий наповал.

 Еротичною нижною білизною для першої шлюбної ночі може бути всього лише коротенький прозорий пеньюар із зав'язкою з білої або рожевої атласної стрічки на грудях. Трусики також декоровані зав'язками з боків, які легко розв'язуються. Навряд чи знайдеться чоловік, здатний встояти перед такою спокусою і не потягнути за звабливу стрічку.

Не слід нехтувати можливістю побалувати себе і коханого красивою і еротичною весільною білизною, щоб саме ця ніч стала самою незабутньою і поклала початок для таких же солодких ночей.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин