завантаження...

Вибираємо весільні аксесуари: поради

Підбір весільних аксесуарів - справа серйозна, адже наречена в день весілля повинна виглядати щонайменше казковою принцесою, і кожна деталь повинна бути ретельно продуманою і доречною. Давайте розберемося, які аксесуари необхідно мати в своєму арсеналі кожній нареченій, на що варто звернути увагу в першу чергу.

Весільні аксесуари - це не тільки традиційна фата і підв'язка, але і різні прикраси, здатні підкреслити урочистий момент. Сережки і кольє, різні намиста - все це може вдало підкреслити образ нареченої. Якщо дівчина має намір виглядати на своєму весіллі по-королівськи, відмовити їй в цьому буде дуже складно. Для цього найкраще підійдуть весільні аксесуари для зачіски - гребені, ювелірні обручі, діадеми і тіари.

Перше, від чого варто відштовхуватися, починаючи підбір весільних аксесуарів - це обраний образ, і в першу чергу наречена вибирає плаття. Вже від нього залежить, які аксесуари варто підібрати. Справа в тому, що кожен наряд диктує певні умови. Почнемо з кольору. Білосніжна весільна сукня виключає золоті відтінки, тому прикраси необхідно вибирати кольору білого золота або срібла. Камені або фіаніти також повинні бути холодного кольору, щоб не створювати контраст. Перли також прекрасно підійде для білої сукні.

Демократичнішим весільним кольором є так званий "алмазний білий". Він схожий на попередній варіант, однак тут надається набагато більша свобода вибору, і можна сміливо використовувати  золотые украшения.

Сукню кольору "айворі", відтінку слонової кістки або кольору "шампань" передбачає теплі тони в аксесуарах. Тому прикраси варто підбирати, враховуючи цей критерій. У будь-якому випадку, навіть якщо під плаття нареченої підходить будь-який дорогоцінний метал, пам'ятайте - змішувати в одному образі і золото, і срібло вважається поганим тоном, і ваші аксесуари зроблять образ неповним, розірваним.

Наштовхнути на вибір аксесуарів цілком може певна деталь сукні, наприклад, вставка зі стразів або вишитий камінцями пояс. У прикрасах бажано використовувати схожі кольори і аналогічні камені.

Різні варіанти можуть вимагати наявності сережок або заперечувати їх. Якщо плаття з відкритими плечима, зачіска має на меті відкриті вуха, то сережки цілком вітаються. При наявності масивного намиста подумайте, чи доцільно надягати сережки, щоб не погіршити образ.

Крім фати, зачіску нареченої може доповнювати корона, обруч або діадема. Головне при підборі весільних аксесуарів для зачіски - щоб вони поєднувалися з фатою, виглядали в комплексі як єдиний ансамбль. В іншому випадку нагромадження аксесуарів може виглядати щонайменше дивно. Також дуже важливо, щоб корона або тіара з фатою доповнювали зачіску.

Крім того, сучасні наречені часто відмовляються від рукавичок. Прикрасити руки можна ошатними манжетами (парними або непарними). Останнім часом модно підбирати браслет, який буде поєднуватися з кольє або сережками. Головне - щоб аксесуари не перетягували на себе увагу, а доповнювали образ нареченої. І пам'ятайте - надлишок прикрас не завжди грає на вашу користь. У такій справі, як підбір весільних аксесуарів, важлива золота середина. Вибирайте прикраси з розумом і будьте чарівні в день вашого весілля!
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин