завантаження...

Вибираємо весільні туфлі: практичні поради нареченій

Вибираємо весільні туфліВесілля для запрошених гостей - це можливість порадіти за молодих, відпочити і повеселитися. Для молодят ж весілля - це досить серйозне випробування моральних і фізичних можливостей. Відомі випадки, коли гості або навіть сама наречена знімали туфлі після закінчення банкету і відправлялися додому босими, бо довше перебувати в такому взутті було просто неможливо. Тому до покупки весільного взуття потрібно ставитися з усією відповідальністю, щоб не шокувати перехожих босими ногами і кислим від болю в стопах лицем. Саме від комфортності взуття залежить в підсумку настрій нареченої. 

Величезна кількість взуття здатна ввести наречену в розгубленість, тому перед походом по магазинах їй потрібно знати ряд правил, які допоможуть не заплутатися.

Правило номер один - відмовитися від штучної шкіри. Шкірозамінник радує гаманець, а його зовнішній вигляд радує око, але вже через півгодини шкарпетки і ноги покриються потом, так як синтетичні матеріали не "дихають". Через 10-12 годин виснажливого весільного дня таке взуття призведе до мозолів і сильних болів у стопі.

Весільне взуття (як, втім, і будь-яку інше) купують тільки в другій половині дня, щоб нога трохи набрякла і прийняла звичну форму. В обов'язковому порядку слід уникати незручних колодок. На жаль, виробники не завжди займаються прорахунками взуттєвих пропорцій. Як наслідок, на прилавках з'являються косі, незручні і дуже високі колодки. Не варто думати, що зручність залежить тільки від підборів: якщо колодка не підходить, то навіть п'ятисантиметровий каблук буде здаватися незручним.

Весілля - не той день, коли слід захоплюватися 12-сантиметровими шпильками. Бажання збільшити ріст можна задовольнити і танкеткою, набагато зручнішою, ніж туфлі на шпильці. Під довгим платтям все одно не буде видно форму ніг, зовнішній вигляд взуття буде помітний тільки під час фотосесії. Найрозумніші наречені запасаються змінною парою взуття.

Чим простіший фасон весільного вбрання, тим простіші повинні бути туфлі, якщо ви зайдете сюда, ви в цьому переконаєтесь. Велика кількість декоративних елементів на туфлях при їх великій кількості на самому платті буде створювати неприємний ефект "дешевизни", тому дуже важливо знати міру. Є марновірство, що весільні туфлі обов'язково повинні мати закритий ніс і закриту п'яту, але насправді це зовсім не обов'язково: головне, щоб туфлі були зручними і подобалися тій, яка їх одягне!
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин