завантаження...

Як підібрати весільну біжутерію

Веселі ВухаБудь-яка наречена на весіллі повинна бути королевою вечора. Саме тому вона ще задовго до одруження дуже ретельно обмірковує свій блискучий образ. Прикраси роблять образ нареченої розкішним, посилюючи його блиск і привертаючи увагу до краси і чарівності молодої. Весільна біжутерія дає нареченій простір для самовираження, дозволяючи продемонструвати елегантність, зухвалість, агресивність або романтичність складеного нею образу. Щоб уникнути прикрих помилок у весільному вбранні, поговоримо сьогодні про те, як підібрати весільну біжутерію до плаття.

Сьогодні різноманіття весільних прикрас вражає уяву. Для їх виготовлення використовуються найрізноманітніші матеріали: прісноводні і штучні перли, кристали Сваровскі, стрази алмазної огранки, метал з срібним або золотим напиленням, кристали Aurora Borealis, бісер і стеклярус і т.д. Безумовно, високоякісні весільні аксесуари будуть коштувати пристойно. Якщо є можливість, то все-таки слід зупинити свій вибір на подібних прикрасах. Хоча, з іншого боку, нерозумно або, як мінімум, нераціонально витрачатися на прикраси, які ви одягнете на себе всього лише один раз. Краще ці кошти витратити, скажімо, на весільну подорож . Для тих, у кого немає можливості або хто економить, також можливо стати королевою на торжестві за символічну плату. Сьогодні популярний прокат, як весільних та вечірніх прикрас, так і нарядів. 

Прикраси із золота, срібла, платини або дорогоцінних каменів, як правило, на весілля не купують, віддаючи перевагу біжутерії. І тому є пояснення. Не у кожної дівчини вдома знайдеться комплект прикрас, витриманих в єдиному стилі і підходящих до весільної сукні. Відзначу, що зазвичай в такий комплект входять: сережки або кліпси, кольє, кулон або намисто, браслет і кільце. Комплект може змінюватися в залежності від типу зовнішності нареченої, фасону сукні і т.д. Крім того, у весільній суєті і шумі можна легко втратити випадково яку-небудь прикрасу. Погодьтеся, краще втратити біжутерію, ніж виріб із золота або діамантів.

Є думка, що біжутерія виглядає занадто дешево, в порівнянні з виробами з дорогоцінних металів. Але подібна думка вже не актуальна, адже сьогодні весільна та вечірня біжутерія має настільки високу якість, що звичайній людині дуже важко відрізнити подібні прикраси від коштовностей. 

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин