завантаження...

Як вибирати парфуми, духи...

Як вибирати парфуми, духи...Як правильно вибрати парфуми, які б додали вам чарівність, які б оточили ореолом жіночності та таємничості. Як правильно вибирати духи, щоб вгадати серед всіх саме "свої"? Як знайти такий аромат, який підкреслив би ваші зовнішні дані і красу внутрішнього "я", сподобався і вам і чоловікові? Як правильно застосовувати духи?

Духи - це запах. А запах - це те, що відразу діє на підсвідомість вашого співрозмовника. Запах може підняти вас до небес або скинути в прірву. Тому не можна вибирати духи по моді, рекламі або пораді подруги, це дуже індивідуальна процедура. Щоб правильно вибрати духи, виберіть можливість створити чотири умови вибору: спокійна обстановка, ніяких запахів в навколишній атмосфері, розслаблена психіка, достатньо кількість часу. Тоді ви напевно виберите духи, які гідні вас.

Як вибирати парфум - кілька секретів

В той день, коли ви йдете вибирати парфум, самій краще не пахнитись, інакше запах може змішатися. Якщо у вас немає чіткого уявлення про те, які духи вам потрібні, краще витратити кілька днів - на думку фахівців, за одне відвідування можна "дізнатися" не більше 3 ароматів.

Вибираючи духи, для першого враження крапніть трохи духів на паперову смужку.

Зауважте, краще нюхати не поролон (який зазвичай лежить в магазинах) і тим більше не кришку флакона, а папірець (можна смужку пухкого паперу, ще краще - спеціальну, вона трохи пориста). Ще одну крапельку нанесіть на зап'ясті. Не розтирайте духи після нанесення. Розтирання ушкоджує молекули і змінює запах. Якщо навіть запах парфумів сподобався, не купуйте поки флакон. Заберіть з собою пахучу смужку і кілька разів за день понюхайте її, щоб вловити, як змінюється запах. Можливо, завтра ви захочете вибрати інші духи.

Про почуття. Той запах, який ви відчуєте першим, ще при виборі парфумів у магазині, парфумери називають верхніми нотами. Як правило, це легкий, яскравий аромат, який передає настрій духів. Верхня нота тримається всього близько хвилини. У міру того, як духи реагують на тепло тіла і властивості шкіри, починають проявлятися середні ноти. Це - серце вашого парфуму. Вони "звучать" близько години і складаються з більш м'яких ароматів. І нарешті, після цього проявляються нижні ноти. Саме вони найбільш важливі при виборі духів, тому що так цілий день будуть сприймати ваш парфум оточуючі. Французи йдуть ще далі. "Вибір аромату схожий на вибір коханця, - говорить професор-парфумер Роже Дов, - ви повинні провести з ним ніч, щоб дізнатися, чи підходите ви один одному".

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин