завантаження...

Як вибрати букет для вашого весілля


Вибір весільного букета часто може здатися дуже скрутним процесом, і часто вам не впоратися без допомоги фахівців в даному питанні. Стиль, дизайн і кольорова палітра вашого весільного плаття є невід'ємною частиною, яка буде впливати на вибір весільного букета. Також на вибір будуть впливати й інші критерії, такі як, наприклад, кольорова палітра, яка буде тематичною на вашому весіллі.

Перед тим, як почати процес вибору вашого весільного букета, важливо спочатку визначитися з колірною темою весілля. Кожне весілля унікальне і повинне підкреслювати вашу індивідуальність. 

Стиль і колір весілля

Вибираючи квіти на весілля з професійним флористом, не забудьте взяти з собою фотографію свого весільного плаття, щоб він міг проконсультувати вас в даному питанні.

Дизайн вашого букета буде повністю залежати від стилю, форми та інших деталей декору вашого весільного плаття. Букет для нареченої повинен стати гарним доповненням всього її образу, а не бути окремим предметом, який ніяк не пов'язаний з образом.

Ознайомлення з видами квітів

Також ви можете переглянути останні модні весільні журнали, книги і навіть журнали з садівництва, в яких ви зможете розглянути красиві варіації колірних рішень.

Якщо ви не дуже розбираєтеся в різновидах квітів і не маєте обширного уявлення про те, які взагалі ще квіти існують, крім тих, що вам відомі, ви про все це зможете дізнатися в таких журналах. Ви просто можете побачити красиву фотографію квітів і показати її флористові.

Також важливо дізнатися всі значення кольорів, які ви збираєтеся використовувати в композиції весільного букета, так як даний факт може також стати вирішальним при виборі квітів. Можливо, ви захочете висловити свої певні почуття  «мовою квітів».

Бюджет

Перш ніж відправиться до флориста, вам необхідно визначити граничну суму вашого бюджету, яку ви будете готові віддати за свій весільний букет. Далі ви повинні дізнатися, скільки буде коштувати використання в букеті тих чи інших кольорів.

Краще знати наперед ціни, ніж спочатку вибрати квіти, а потім зрозуміти, що вони занадто дорогі для вас. При відвідуванні флориста ви відразу можете заявити йому про рамки свого бюджету, щоб можна було від нього відштовхуватися.

Незалежно від того скільки коштують квіти, в одному букеті можна поєднувати як дешеві, так і дорогі варіанти. Важливо, щоб вам подобався кінцевий результат.

Вибір ідеального весільного букета є важливим рішенням, яке вимагає ретельного планування, витрат часу і допомоги професіоналів. Якщо ви хочете мати ідеальний для вашого весілля букет нареченої, ви повинні звернутися до професіоналів, які роблять прекрасні букети на весілля.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин