завантаження...

Як вибрати нижню білизну на весілля

Весільна нижня білизна повинна не тільки підкорити чоловіка. Але і бути максимально комфортною і непомітною під весільним платтям. Потіш себе красивою і приємною обновкою. 

Наші поради для тебе по вибору весільної нижньої білизни.

1. Нижня білизна не повинна бути помітною під весільним платтям.

На перший погляд здається, що може бути помітно? Все просто: біла сукня - біле нижню білизну. Але часто буває так, що під сукнею читається нижню білизну, аж до бантиків на ліфі і рюшів на трусиках. Тому, вибираючи нижню білизну, стеж, щоб колір (навіть тон білого) і щільність тканини весільного плаття домінували над кольором і матеріалом нижньої білизни. Звичайно, ідеальний варіант при купівлі нижньої білизни - приміряти його під весільну сукню.

порада: купуючи весільне нижню білизну, домовся з консультантом про повернення або обмін покупки на випадок, якщо ти приміряєш нижню білизну вдома під плаття і воно не буде підходити під плаття.

2. Нехай весільна нижня білизн буде з мінімальною кількістю прикрас. Бантики, стрази, декоративні підвіски, великі рюші, мережива та інше будуть «пробиватися» з-під сукні. Не тільки наречений, а й гості помітять всі тонкощі твого нижнього вбрання. Погодься, не дуже приємно, коли твій інтимний наряд буде у всіх на виду і, ще гірше, на мові (в плані обговорень, звичайно таємних).

порада: хочеш здивувати нареченого особливим інтимним нарядом, який не дуже підходить під весільну сукню? Візьми його з собою туди, де буде проходити перша шлюбна ніч (наприклад, в готель) і ввечері переберися. А під весільну сукню одягни нову красиву нижню білизну, але без аксесуарів. Великий вибір на сайті  http://weiyesi.com.ua/norma

3. Розмір в розмір. Вибирай нижню білизну на весілля тільки свого розміру, щоб відчувати себе максимально комфортно. Чи не льсти себе, вибираючи S замість зручного M. Твоєму чоловікові буде все одно, найменші на тобі трусики чи ні. Зате він точно помітить натертості (місця, де білизна впивається в тіло) - ознаки того, що білизна тобі замало. І це точно буде виглядати зовсім несексуально!

порада: якщо тебе дуже бентежить, якого розміру білизна, занадто маленькаабо занадто велика - просто нехай буде обрізана бірка, і твій розмір буде твоєю таємницею!

4. Не економ! Пам'ятай, що хороше якісне нижню білизну не може коштувати дешево. Економний варіант - не для весільного дня і ночі. Розкішне весільне білизна підкорить не лише твого коханого чоловіка, але і тобі допоможе бути на висоті в найголовніший день твого життя. Крім того, психологами доведено, чим дорожче на жінці нижню білизну, тим більш впевнено і розкішно вона себе почуває. Роби ставки на класне якість нижньої білизни і, звичайно, гідний зовнішній вигляд. 
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин