завантаження...

Як вибрати весільні аксесуари

наречена Необхідно пам'ятати, що саме аксесуари роблять образ нареченої завершеним і гармонійним. Визначившись з вибором і ціною весільного плаття потрібно сміливо починати підбирати букет нареченої, фату, діадему, капелюшок, парасольку, підв'язку. 

Букет нареченої: при виборі живих квітів варто покладатися на свій смак, хтось любить троянди, хтось ромашки. Не варто вибирати букети з сильно пахнучих квітів, наприклад лілій. Пам'ятайте, що вам належить цілий день носити букет з собою, аромат лілій діє притуплююче, найімовірніше ви дуже швидко втомитеся від цих пахощів. Так само продумайте форму букета. Існують різні композиції і форми: каскад, круглі, букети-тростини. Букети потрібно вибирати, враховуючи фасон і колір сукні, образу і стилю нареченої в цілому. 

 При виборі прикраси для волосся, в першу чергу необхідно визначитися з фатою. Деякі наречені відмовляються від фати, одягаючи тільки діадему. Втім, фата з діадемою також може гармонійно виглядати з зачіскою. Якщо ви хочете додати у свій образ оригінальності і фасон сукні дозволяє такий союз, зверніть увагу на капелюшки, вони можуть бути і з фатою і з вуаллю. Єдиний нюанс при виборі капелюшка потрібно враховувати ваш зріст. Для того щоб здаватися нижче краще вибрати капелюх з великими полями, в іншому випадку, виберіть високий капелюх з маленькими полями. Приміряти капелюх і плаття краще відразу, для того щоб вас образ був гармонійним. 

Для наречених, які прагнуть створити незвичайний образ підійде мереживна парасолька. Весільна парасолька це не тільки мила річ, але її можна використовувати для створення незвичайних фотографій. Ніжність, кокетство, жіночність здатна підкреслити правильно підібрана парасолька 

Підв'язка є невід'ємним аксесуаром до сукні для весілля. Найчастіше ця пікантна частина гардеробу виконана з мережива, красивих атласних стрічок. Вибір цього аксесуара повністю буде залежати від вашого смаку. 

Якщо з образом нареченої ви визначилися, не забудьте про нареченого. До аксесуарів, які додадуть нареченому особливий шарм відносяться: метелик, краватка та бутоньєрка. 

Вибір метелика або краватки  залежить від смаків нареченого, не варто змушувати його надягати  річ, яка йому не подобається. Багато молодих людей не люблять носити краватки, віддаючи перевагу метелику. Колірна гамма підбирається під тон костюма і плаття нареченої. Бутоньєрка - від слова "бутон", її розміщують в лівому лацкані, продіваючи в петлю. Зазвичай бутоньєрка це не окрема квітка, а композиція, яка повторює букет нареченої, тільки в мініатюрі.

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин