завантаження...

Яку вибрати фату?

фатаВибираючи весільну сукню, нареченій необхідно одразу ж подумати і про фату. Адже саме фата додає зовнішності романтичність і урочистість нареченої, а також завершує весільний ансамбль. І, звичайно, фата повинна відповідати всьому зовнішності нареченої.

Моделі фати
- Пишна багатоярусна фата середньої довжини. Дуже популярна модель, верхній шар якої може прикривати обличчя нареченої в церкві. У такої фати яруси можуть бути однакової або різної довжини, що поступово збільшується від лінії плеча і до талії. Фата спадає водоспадом, прикриваючи високу зачіску, або ніжно струїться  з-під невеликої квіткової гірлянди, що прикрашає голову нареченої.

- Фата, окантована по краю атласною стрічкою, прикрашена нешироким мереживом або ніжною вишуканою вишивкою. Вибираючи таку модель, варто звернути особливу увагу на гармонійне поєднання декору з деталями весільного наряду.

- Фата, по якій розкидані дрібні квіточки або невеликі аплікації виглядає дуже оригінально. Така фата повинна бути середньої довжини і не дуже пишною, щоб численні складки не крали орнамент.

- Фата, що переходить в шлейф підійде для весільного прийому на офіційному рівні. Вона підкреслить особливу урочистість і величність  нареченій.

- Довга фата, особливо ефектно поєднується з вінком з квітів.

- Багатошарова фата з фігурним обрамленням або широким мереживом чудово підкреслить лінію плечей.

 

фатафатафата

 

 

 

 

 

 

 

 

Часом дуже красиво виглядає мереживна фата, з тих, що передаються у спадщину, проте якщо наречена вирішить нею скористатися, це може обмежити її у виборі шлюбного плаття. Фата, пролежала багато років, втрачає свій спочатку білий колір, тому, щоб плаття було їй в тон, воно повинно бути кольору слонової кістки або небіленого полотна. Якщо нареченій йде колір слонової кістки і така сукня їй подобається - все гаразд. Проте вона зовсім не зобов'язана відмовлятися від білого весільного туалету, про який завжди мріяла, заради того, щоб колір сукні в точності збігався з кольором фати бабусі.


фатаДовжина фати
 Сьогоднішня мода не регламентує довжину і форму фати, вона може бути дуже короткою або, навпаки, дуже довгою, що переходить в розкішний шлейф. При виборі фати нареченим надається повна свобода у відповідності зі смаком, настрою і фінансовими можливостями. Традиційно вважається, що чим офіційніше весільне торжество, тим довша фата. Тому для прийому на високому рівні краще всього підійде фата, що переходить в шлейф. Вона додасть зовнішності нареченої особливу величність.

Замітка: шукаєте реферати? Вони тут.. Новая база рефератов доступна для вас... Одна з найкращих збірок, великий вибір тем та предметів на будь-який смак студентові, школяру тощо... Інтенсивне поповнення новими роботами.

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин