завантаження...

Жіноча сумочка. Як вибрати сумочку нареченій?


Жіноча сумочка - це незамінний аксесуар, який є у кожної жінки. Цей аксесуар дозволяє не тільки переносити всі необхідні речі, але і відмінно прикрашати загальний образ і підкреслювати індивідуальність фігури та зовнішнього вигляду. Особливо це стосується образу нареченої, який не можна зіпсувати невірно підібраною сумочкою.
Величезну різноманітність сумочок, яку пропонують виробники, призводить до складності вибору цього аксесуара. Для того щоб зробити процес покупки більш приємним і правильним, необхідно визначитися з деякими характеристиками.

По-перше, потрібно визначити мету покупки. Зрозуміло, що сумочка на весілля грає більше роль аксесуара, а не корисного гаджета. Але все-таки бажано підбирати такий аксесуар, який у майбутньому можна буде носити на вечірки або в ресторан. Розмір в цьому випадку також залежить від того, що жінка буде носити з собою. Зазвичай сумочка нареченої наповнюється тільки лише символічною дрібницею, все інше (косметика, серветки, телефон) носять подружки нареченої або безпосередньо наречений.

По-друге, слід визначитися з матеріалом з якого буде виготовлена ​​обрана модель. Найбільш поширеним матеріалом є шкіра. Якщо ви плануєте отримати якісний аксесуар, то варто вибирати зразки від провідних виробників. Відмінним рішенням для різних стилів одягу є сумки від відомих дизайнерів, що відрізняються високою якістю і естетичністю.

Крім шкіри може бути використана тканина, замша і навіть хутро. Вибір матеріалу багато в чому залежить від особистих переваг жінки, а також від того наряду, який буде доповнюватися даним аксесуаром. Для класичного весільного плаття краще вибрати шкіру або замшу. Великий вибір аксесуарів саме для вас в  интернет магазине женских сумок.

По-третє, додаткові пристосування. Для багатьох жінок важливо, щоб в сумочці можна було переносити мобільний телефон, гроші та документи, тому під час вибору, необхідно подумати про те, щоб внутрішня складова вироби відповідала всім пропонованим вимогам.

Фахівці також відзначають той факт, що цей елемент стилю повинен бути пропорційний фігурі. Таким чином, отримуємо, що жінці, яка має зріст менше 155 см необхідно звертати увагу на довгі лямки, які перекидаються через плече. Це візуально витягує фігуру і дозволяє досягти оптимальних пропорцій.
Високим жінкам необхідно вибирати варіанти шириною не більше 50 см., причому в цьому випадку, навпаки не рекомендується носити лямки на плечі, так як це сильно розширює верхню частину фігури.В день весілля хочеться щоб кожна деталь була ідеальною, тому варто подбати про свою сумочку .
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин