завантаження...

Живі квіти в оформленні весільного залу


Живі квіти використовуються для оформлення самих різних приміщень, для створення інтер'єрів банкетних залів, для надання їм необхідної атмосфери. Уявити собі весілля без живих квітів просто неможливо. Вони використовуються як для прикраси одягу молодих і свідків, так і для оформлення автомобілів весільного кортежу, бенкетного залу. Саме квіткові композиції надають приміщенню той самий романтичний, урочистий і, в той же час, трохи сумний настрій.

Оформление цветами  здатне створити справжнє царство любові, гармонії, ніжності, саме тих почуттів, які панують на весільних урочистостях.

 Матеріали для оформлення залу

Яким би унікальним декоративним елементом не були квіти, створити закінчений дизайн тільки з їх допомогою було б просто неможливо. Тому в оформленні залів використовуються і інші матеріали: текстиль, повітряні кулі, адже оформлення залу квітами та тканиною повинно бути гармонійним.

Текстиль - це та основа, яка задає загальний фон залу. Для весільного залу, як правило, вибираються легкі, летячі,  які легко драпіруються тканини світлих тонів. Можна зупинитися і на більш контрастних відтінках, але в будь-якому випадку вони повинні відповідати за своїм тоном іншим декоративним композиціям.

Квіти використовуються для прикраси столів і власне залу. На столи бажано ставити витончені, але не великі букети, які не будуть заважати гостям. Прикраса простору залу має безліч варіантів. Так, наприклад, стіни можна прикрасити квітковими гірляндами або панно. Такі композиції відмінно поєднуються з іншими елементами декору. Ефектно виглядають у весільному залі і кошики з квітами, композиції в скляних посудинах. На столи і підлогу можна також кинути кілька жмень пелюсток (звичайно, вони не повинні після цього нагадувати осінній парк, засипаний листям). Все має бути в міру - це основне правило оформлення весільного залу.

Дуже важливо, щоб всі елементи декору були виконані в єдиному стилі. Як правило, цей стиль задає образ нареченої. Для оформлення весільного торжества використовуються квіти ніжної біло-рожевої гами, але це не означає, що не можна використовувати в композиціях більш яскраві кольори - червоний, бузковий, помаранчевий і т. Д. Вони є яскравими акцентами в композиціях, надають їм закінченість, пов'язують різні елементи декору між собою.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин