завантаження...

Зимовий весільний букет. Які квіти вибрати?


Зимовий весільний букет, які квіти вибрати для весілля взимку? Який букет доживе до банкету? Що ще можна додати в зимовий весільний букет крім квітів? На всі ці питання відповідає ця стаття!
Взимку все навколо біле. Сніг, весільна сукня і якщо ще буде і білий букет, то ви можете злитися на фотографіях в одну велику білу пляму. Тому розумно зробити букет або яскравим або всіляко виділити його білі квіти якимись атрибутами - зробіть з букета прикрасу. Про яскравість букета варто розповісти окремо. Так чи інакше всі квіти страждають від морозів якісь меншою мірою, якісь більшою. Але на квітах темних, відверто холодних і яскравих забарвлень це відбивається найменше. Тому пам'ятайте просте правило - додавайте в білу зиму фарб.

Варто розповісти, що може трапитися, якщо ви в сильний мороз будете входити і виходити з теплих приміщень. А це квартира, РАГС, приміщення в які доводиться заходити, автомобіль і банкетний зал. Квіти можуть зачахнути, пов'янути і попросту почорніти.

Не всі квіти люблять холод і це зрозуміло, квіти створені дарувати свій яскравий аромат і колір влітку. Але раз вже людство навчилося все підлаштовувати під себе, то давайте розберемося, які квіти найдовше можуть витримати агресивну температуру.

Стійкі до морозів квіти

Спочатку через  доставку цветов  беріть тільки свіжі й міцні квіти, у них більше шансів перенести морози. Так само стійки до мінусової температури квіти холодних відтінків. Гвоздики темних або холодних відтінків відмінно увіллються в зимовий весільний букет. Гарантуємо, що цілий весільний день протримаються хризантеми. Троянди темних відтінків так само показують відмінні результати на морозостійкість (пам'ятаєте про яскраві, темні або холодні тони). Прекрасно тримаються на холоді також тюльпани, темні кали і ще гербери.

Ідеальний варіант це стабілізовані квіти. Весільний букет з таких квітів не замерзне і простоїть мінімум п'ять років. Це не заморожені квіти і не сухоцвіт. Довголіття стабілізованих квітів досягається за рахунок того, що замість природного соку по стеблу тече склад на основі гліцерину. Не скрізь можна знайти такі квіти, але дане ноу хау добирається і до глухих, запорошених снігом місць.

Квіти, які можуть вас підвести

Стовідсотково погано переносять морози і навіть можуть почорніти білі квіти гвоздики, ірису, кал, альстромерії, а так само деякі сорти троянди. Професійний флорист обов'язково повинен знати і сказати вам про це.

Зимовий букет. Що додати окрім квітів?

Зимовий весільний букет - це можливість втілити казку в реальність. Не бійтеся експериментувати, не обмежуйтеся тільки лише квітами! З першого погляду на ваш букет, людина повинна розуміти, що у вас зимове весілля! Підстрахуйтесь і ще раз обговоріть з флористом які квіти не дуже бояться холоду. Вибравши квіти переходимо до підбору прикрас для букета. Пишне пір'я, ялинові гілочки, ягоди горобини на гілочках (можна використовувати і декоративні ягоди і гілочки), намистини, шишки! А може маленькі ялинкові кульки? А щоб зовсім не бояться того чи доживе букет до банкету чи ні - замовте букет тільки з  елементів, які не псуються.

Карколомно виглядатимуть в'язані квіти. Можна спробувати зробити бутони з цедри апельсина і лимона, додати до всього цього палички кориці, зерна кави і красиві стрічки. Запахом ви точно всіх з розуму будете зводити! Сто відсотково не зів'януть, чи не замерзнуть і підкреслять оригінальність і унікальність вашого весілля так само букети з брошок, тканинні букети їх бавовни. Будь-який зимовий букет ви можете прикрасити / припорошити штучним снігом. Його можна придбати у відділах для творчості, продається в невеликих балонах.

Зимовий букет. Дублер.

Якщо дозволяють фінанси, тоді замовте букет дублер. На банкеті в теплому залі, в ваших руках будуть свіжі квіти, незалежно від того морозостійкі вони чи ні. Якщо ваш мандрівний букет виживе, тоді його можна засушити собі на пам'ять, а дублер кинути подружкам. Букет дублер рекомендується зберігати в головній машині і дістати його тільки перед виходом до банкетного залу.

Прекрасних квітів вашому весіллю!
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин