завантаження...

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

altГотуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у загальній стилістиці весілля. Величезне значення в подарунках для гостей має упаковка. Для зимового весілля підійде прозора, срібляста, з малюнками сніжинок, шишок, сніговиків і т.д. Додай до цього стрічку, яка підходить за кольором до загальної гами твого весілля, а також трохи намистин, сніжинок, шишок та інших «зимових» елементів декору.

1.Пряники, печиво

Приготуй гостям кілька пряників або печенюшок, спечених спеціально з нагоди вашого весілля. Їх можна красиво упакувати в прозорий поліетиленовий мішечок і перев'язати стрічкою, яка відповідає кольоровій гамі вашого весілля. Не забудь тільки додати етикетку, на якій напишеш слова подяки від щасливої сімейної пари (тобто від вас - тебе і твого чоловіка) кожному гостеві персонально.

2.Шоколад

Підбери шоколадну фігурку, яка підходить за стилем вашого весілля та замов її в потрібній кількості. Найбільш популярні для весіль фігурки сердець, але для зимового весілля більше підійде, щось на зразок зірочки або сніжинки. Або ж просто замов плитки шоколаду зі спеціальними обгортками індивідуального дизайну в стилі вашого весілля. Знову ж таки не забувайте все це красиво упакувати і підписати кожному гостеві окремо.

3.Сніговики

Для зимового весілля актуальні фігурки сніговиків. Особливо підходять зворушливі парочки. Такі сувеніри навряд чи залишаться непоміченими, а швидше за все займуть гідне місце в колекціях твоїх друзів. А якщо ще їх цікаво упакувати, додавши до парочки сніговиків сердечко з вашими іменами і датою весілля, то подарунки для гостей будуть ще одним хітом вашого весілля.

alt4.Сніжинки

Сніжинки - самий зимовий символ. І для твого зимового весілля - це ідеальні сувеніри для гостей. Ти можеш вибрати як сніжинки з дощику, пластмасові або скляні, так і льодяники або шоколадки у вигляді сніжинок. Такий подарунок буде з одного боку традиційно солодким, з іншого - оригінальним, завдяки своїй формі.

5.Свічки

Вогонь свічки на весіллі символічний сам по собі. Даруючи гостям маленькі сувенірні свічки, ти тим самим як би ділишся частинкою свого тепла та щойно створеного сімейного вогнища. Такий подарунок відрізняється теплотою не тільки в прямому, а й у переносному сенсі. А на свічку можна нанести ваші імена, дату весілля і слова подяки для гостей.

6. Ялинкові прикраси

Головне свято взимку - це Новий рік. Але готуючись до весілля взимку, ви додаєте до цього сезону ще одне не менш важливе свято - день свого весілля. Хочеш, щоб гості згадували про ваше весілля кожен рік? Подаруйте гостям ялинкову іграшку, на якій буде нанесена ваша дата весілля, а може і ваше фото.

Замітка: Якісна та сучасна побутова техніка в інтернет - магазині. Широкий вибір товарів, система знижок для постійних клієнтів та доступні ціни.

завантаження...
 

Сезони для весілля

Все для весілля взимку

Вибираємо місяць для одруження!

Який  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують...

Календар вінчань на 2012 рік

Якщо ви вирішили обвінчатися в наступному році, не забувайте про те, що цей обряд...

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

Готуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у...

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

Твоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку....

Весілля на снігу: ідеї для зимової фотосесії

Шаблонні знімки з весільної прогулянки давно вже набили оскому. Сьогодні все більшої популярності набирають...

Варіанти оформлення зимового весілля

Зимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на...

Плюси і мінуси зимового весілля...Прикмети...

На Русі традиційним часом для проведення весіль була зима (рахувалися всі дні, починаючи від...

Весільний торт: зимовий варіант

Зимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

Твоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури...

Варіанти скульптур з льоду

1. Скульптури з льоду                    ...

Інтернет магазин