завантаження...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

altТвоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури з льоду при оформленні свого весілля. Це оригінально і сміливо. А найголовніше - це дуже красиво.

Так, так, лід - це не тільки кубики в твоєму холодильнику, але й прекрасний піддатливий матеріал для скульптур. Найбільш популярні крижані скульптури для весілля - це лебеді, серця, дельфіни, скульптури молодят з льоду. Ці твори мистецтва можна прикрасити квітами, як зовні, так і всередині.

Але є й оригінальні рішення. Це може бути кошик з квітами, а може і айсберг з квітами всередині. Як ідею, можемо також запропонувати ліхтарі з льоду, що світяться зсередини, крижаний акваріум з рибами всередині, крижаний дублікат весільного торта і т.д. Хочеш додати перцю своєму весіллі? Зроби крижану скульптуру перцю з різними видами перцю всередині. Така сульптура не залишиться непоміченою.

Але це ще не всі можливі використання льоду на твоєму святковому банкеті. Здивуй своїх гостей посудом з льоду: починаючи від склянок і закінчуючи салатницею. Використовуй кольоровий лід, лід разом із зеленню, квітами та іншими предметами. Враження від таких крижаних столових приборів залишаться незабутніми. Крім того, можна зробити вази для квітів з льоду. Це практично і оригінально.

У первинному вигляді знаходитися близько 6 годин, в залежності від місця розташування і освітлення. Тому цю справу краще доручити професіоналам. Вони знають як зробити так, щоб лід зберігав свою форму максимально довго. Тобто він маx довго буде радувати тебе і твоїх гостей.

altТи можеш спробувати зробити сама незвичайний барвистий посуд, заморозивши у воді шматочки фруктів і квіти. А потім використовувати їх, наприклад, на дівич-вечорі. Для цього тобі знадобитися дві глибокі тарілки однакової висоти і однакової форми, але різного розміру. Налий у велику чашу води на одну третину, а потім постав меншу чашу в більшу. Закріпи краї обох ємностей скотчем або ізолентою, так щоб менша тарілка була нерухома. У воду між чашами поклади квіти, або шматочки фруктів, ягоди, зелень. Постав цю конструкцію в холодильник на всю ніч або поки вода не замерзне грунтовно. Після цього наллєш в меншу чашу теплу воду (але не гарячу, інакше лід трісне), і відділиш її від льоду. Потім постав велику чашу в теплу воду і обережно виймеш крижану чашу. Готово!

Замітка: Найкращі натяжные потолки Харьков саме для вас. Доступні ціни та широкий асортимент товару на будь - який смак.

завантаження...
 

Сезони для весілля

Все для весілля взимку

Вибираємо місяць для одруження!

Який  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують...

Календар вінчань на 2012 рік

Якщо ви вирішили обвінчатися в наступному році, не забувайте про те, що цей обряд...

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

Готуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у...

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

Твоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку....

Весілля на снігу: ідеї для зимової фотосесії

Шаблонні знімки з весільної прогулянки давно вже набили оскому. Сьогодні все більшої популярності набирають...

Варіанти оформлення зимового весілля

Зимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на...

Плюси і мінуси зимового весілля...Прикмети...

На Русі традиційним часом для проведення весіль була зима (рахувалися всі дні, починаючи від...

Весільний торт: зимовий варіант

Зимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

Твоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури...

Варіанти скульптур з льоду

1. Скульптури з льоду                    ...

Інтернет магазин