завантаження...

Варіанти оформлення зимового весілля

зимаЗимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на цей сезон, то в твоїх руках величезна кількість чудових варіантів для оформлення весільного торжества.
У першу чергу при оформленні зимового весілля саме зимовим декором тобі доведеться обрати головне кредо. Є принципово два різних варіанти: продовжувати і підкреслювати холодну тональність зими або навпаки створити теплу атмосферу, яка зіграє на контрасті зими за вікном і на вашому весіллі.

Холодно 

Якщо ти вибираєш перший варіант, то це зовсім не означає, що твої гості всі як один замерзнуть, та й у тебе самої зуб на зуб не буде потрапляти. Ні, тут справа зовсім в іншому. При оформленні весілля намагайся використовувати холодні кольори і відтінки, які, як не можна, до речі, поєднуються з зимою. Це білий, блакитний, синій, сріблястий та їх всілякі відтінки. При чому не забувай використовувати їх з самого початку - тобто з запрошень. Що стосується кольорів (на цей раз ми про рослини, а не про палітру), то в такому випадку підійдуть в основному білі, можливо блакитні: білі троянди, хризантеми, гіпсофіла.

Тепло 

Якщо ти вибираєш другий варіант, то ти повинна зробити все таким, щоб гості відчули себе біля палаючого каміна в теплому лісовому будиночку. В більшості своїй ефект теплоти в приміщенні досягається за допомогою рясного освітлення. Але на освітлювальних можливостях ресторану не зупиняйся. Додай як можна більше свічок, різної фактури і форми. У теплому оформленні весілля підійдуть і квіти теплих або вогняних відтінків. Наприклад, червоні троянди, жовті хризантеми чи помаранчеві гербери. Також не забувай про фрукти: апельсини, мандарини та лимони, теж будуть актуальні.

 Крім цих двох напрямків оформлення зимового весілля, є ще один, який в чомусь перетинається з ними обома. Він полягає у використанні всілякої атрибутики та символіки зими. Це можуть бути і сніжинки на запрошеннях, і розвішані по всьому залу ялинкові кулі, а також імітація снігу. Крім того у твоєму розпорядженні всілякі крижані скульптури та інші вироби з льоду. У своєму первісному вигляді вони створені для холодного варіанта оформлення весілля, але за допомогою неонового світла, вони можуть перетворитися на дуже навіть тепле прикрашання залу.

Замітка: Найсвіжіші новости з усього світу зібрані тут. Політика, шоу - бузнес, спорт, кримінал та погода саме для вас. Сайт оновлюється кожний день.

завантаження...
 

Сезони для весілля

Все для весілля взимку

Вибираємо місяць для одруження!

Який  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують...

Календар вінчань на 2012 рік

Якщо ви вирішили обвінчатися в наступному році, не забувайте про те, що цей обряд...

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

Готуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у...

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

Твоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку....

Весілля на снігу: ідеї для зимової фотосесії

Шаблонні знімки з весільної прогулянки давно вже набили оскому. Сьогодні все більшої популярності набирають...

Варіанти оформлення зимового весілля

Зимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на...

Плюси і мінуси зимового весілля...Прикмети...

На Русі традиційним часом для проведення весіль була зима (рахувалися всі дні, починаючи від...

Весільний торт: зимовий варіант

Зимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

Твоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури...

Варіанти скульптур з льоду

1. Скульптури з льоду                    ...

Інтернет магазин