завантаження...

Вибираємо місяць для одруження!

ОсіньЯкий  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують його вплив на подальше сімейне життя. Отож, якщо ви хочете святкувати день народження сім'ї у місяці, який принесе вам щастя і добробут, то уважно прочитайте далі...

1. Січень припадає на самий розпал зими. Безліч релігійних свят додають особливого колориту вашому святкуванню. Цей місяць спрятиме спокійному подружньому життю. Відтак ваш сімейний побут вирізнятиметься стабільністю. Негативом є лише повсякденність і одноманітність, які переслідуватимуть ваш шлюб на життєвій ниві.

2. Лютий являться єдиним місяцем в році, в якому кількість днів змінюється із 28 на 29. Навіть зважаючи на ці два дні, лютий - найкоротший місяць у календарному році. Своєю нестабільністю він провокуватиме різноманітні випробування для молодят.Тому задумайтеся на хвилинку: чи потрібні вам зайві клопоти?

3. Березень зазвичай бореться із зимою за володіння на землі.Тому морози та відлига, ожеледиці та повені постійно чергуватимуться. Ваші почуття також будуть змінними. Одного дня здаватиметься, що пристрасть і кохання наповнили вас по вінця, наступного - ви обов'язково знайдете привід для дріб'язкової сварки чи суперечки. І так щоразу.

4. Квітень однозначно пора кохання. Це місяць тепла та щирих почуттів. Тому, якщо ви добре знаєте один одного,впевнені у своєму виборі і вирішили побратися, - цей час для вас найкращий.

5. Травень з давніх - давен вважався несприятливим. Побутувала думка, що травневі шлюби не існуватимуть довго. Проте вікова практика змінила це твердження.Тому сьогодні, навпаки, говорять, що на тих хто одружиться цього місяця, очікує кохання та вірність, розуміння і взамопідтримка.

Весна

6. Червень - чудова нагода стати на рушничок щастя.Літо  вважають гарною порою, щоб закладати підвалини власної оселі - помешкання чи сім'ї.Ваш шлюб обов'язково буде щасливим. І ви ніколи не відчуєте, що вам бракує емоцій і вражень, спогадів та романтичних несподіванок.

7. Липень припадає на  середину літа. Це час, коли повітря наповнюється п'янким запахом ланів і зернових культур на полях, цвіту липи та свіжоскошеної трави. Цей відрізок часу не терпить жодних роздумів і зволікань. Час діяти. Сміливо запрошуйте гостей на одних із липневих днів. Задля щасливого існування сім'ї запасіться розумінням і терпінням, адже неодноразово вам доведеться поступитися один одному.

8. Серпень - початок жнив. Місяць збору врожаю та решти дарів природи. Він принесе вашому шлюбу веселкову барву емоцій і почуттів. Але будьте обережними, пам'ятайте, що від любові до ненависті лише один крок. Різноманітні випробування долі витримують лише по - справжньому закохані пари.

Літо

9. Вересень і сьогодні називають найкращим місяцем, щоб запалити своє сімейне вогнище. Зверніть на це свою увагу.

10. Жовтень підходить вам, якщо за вдачею ви екстремальні особистості, любите долати перешкоди та випробовувати  власні сили.Хоча, якщо у вашому запасі є трохи вільного часу, подумайте про те, щоб перепланувати весілля на інший місяць, щоб потім не шкодувати. Не варто випробовувати долю.

11.Листопад наші предки називали місяцем революції. Йому притаманні боротьба й перемир'я, злети і падіння. Проте усі остаточні вердикти все ж відбуваються ніде інде як у шлюбному ложі, Якщо вам подобається така альтернатива, то святкуйте одруження в листопаді.

Осінь

12. Грудень теж один з найкращих місяців для шлюбу. Бажаєте, щоб ваші почуття з року в рік були міцними, неначе морози, і гарячими, як багаття, тоді він справді ваш місяць. Грудень обдаровує молодят незміннми почуттями та розумними вчинками.

Зима

Ось такими різноманітними властивостями наділені 12 місяців.Вірити чи ні, звичайно ж ваша особиста справа.Проте додаткова інформація не завадить.Подружжя - це мистецтво! Отож, нехай щастить вам!

Замітка: Різноманітні небесные фонарики створені для того, щоб дарувати вам свято і море позитивних емоцій. Небесні фонарики та інші товари представлені в різних формах, кольорах та розмірах.

завантаження...
 

Сезони для весілля

Все для весілля взимку

Вибираємо місяць для одруження!

Який  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують...

Календар вінчань на 2012 рік

Якщо ви вирішили обвінчатися в наступному році, не забувайте про те, що цей обряд...

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

Готуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у...

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

Твоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку....

Весілля на снігу: ідеї для зимової фотосесії

Шаблонні знімки з весільної прогулянки давно вже набили оскому. Сьогодні все більшої популярності набирають...

Варіанти оформлення зимового весілля

Зимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на...

Плюси і мінуси зимового весілля...Прикмети...

На Русі традиційним часом для проведення весіль була зима (рахувалися всі дні, починаючи від...

Весільний торт: зимовий варіант

Зимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

Твоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури...

Варіанти скульптур з льоду

1. Скульптури з льоду                    ...

Інтернет магазин