завантаження...

Довідка

У чому особливості кухні довгожителів? Розповідає команда Кілограм

Японська кухня сьогодні переживає етап неймовірного розквіту: вона популярна, постійно на слуху, а ще її дуже люблять майже в кожному куточку земної кулі. Але справа не лише у популярності, адже по праву японська кухня — це еталон здорового харчування. Користь тут гармонійно поєднується зі смаком, а витончений мінімалізм з неймовірною подачею. 

Читати далі: У чому особливості кухні довгожителів? Розповідає команда Кілограм

 

Все что нужно знать про свадьбу

Романтичный и прекрасный, свадебный день не должен омрачаться абсолютно ничем. Ну а для достижения этого замечательного состояния, свадьба должна быть спланирована заранее, причем, с учетом всех возможных неожиданностей. 

Читати далі: Все что нужно знать про свадьбу

   

Як готують суші в різних країнах світу

Суші… Ідеальне поєднання рису зі свіжими морепродуктами та овочами вже багато років зводить усіх з розуму своїм гармонічним смаком. Окрім того, суші ще й надзвичайно корисні, оскільки готують їх тільки зі свіжих продуктів, а мінімальна термічна обробка дозволяє зберегти усі поживні речовини.

Читати далі: Як готують суші в різних країнах світу

   

Свадьбы за границей: почему это хорошая идея для торжества

Свадьбы за границейСвадьба — событие, от которого у многих наворачиваются слезы радости на глазах. Очень хочется, чтобы этот день был максимально памятным и необычным для молодоженов. Если вы думаете, каким образом организовать свадебное торжество, обязательно обратите внимание на возможность зарегистрировать брак и отметить праздник за границей. 

Читати далі: Свадьбы за границей: почему это хорошая идея для торжества

   

Виготовлення бруківки - технологія вібропресування

Для надійного покриття двору та облаштування зручної території гарний вибір купити бруківку. Таке міцне довговічне мощення цілком виправдовує свою вартість, адже ціна бруківки виправдана за рахунок технології вібропресування та використання високоякісної сировини, що в результаті дає високоефективні експлуатаційні характеристики.

Читати далі: Виготовлення бруківки - технологія вібропресування

   

Сторінка 1 з 77

завантаження...
 
Інтернет магазин