завантаження...

Довідка

Декор весільного столу: посуд, підставки для торта, свічки


Весілля - хвилююча і яскрава подія в житті. Готуючись до весілля, майбутні молодята прагнуть продумати найдрібніші деталі і хочуть, щоб все було бездоганно. Сукню та аксесуари нареченої, костюм нареченого, прикраса машин - все це важливо. Але не менш важливий і декор весільного столу, адже більшу частину торжества гості проведуть саме за столом, вимовляючи тости за молодих і куштуючи різні смаколики. Тому слід подбати, щоб весільний стіл залишився в пам'яті гостей і молодят надовго.

Читати далі: Декор весільного столу: посуд, підставки для торта, свічки

 

Кращий подарунок на весілля молодятам. Вибираємо весільний подарунок.


За даними опитування соціологів, 95 молодих пар з 100 в якості весільного подарунка від запрошених на весілля гостей бажають отримати гроші в конверті. І це правильна життєва позиція для сім'ї, яка хоче відразу ж уникнути витрачання грошей на покупку подарунка, який їм ніколи не знадобиться, і буде тільки займати місце в їх будинку або квартирі. Гроші потрібні всім, тим більш молодим, яким належить почати новий етап свого життя і купити те, що їм найбільше потрібно на даний момент.

Читати далі: Кращий подарунок на весілля молодятам. Вибираємо весільний подарунок.

   

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весілліВи готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів, які варто купити для подарунків за участь у конкурсах?

Постарайтеся підібрати їх так, що б все було витримано в загальній стилістиці вашого свята.

Читати далі: Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

   

Цікаві ідеї для весільних подарунків


Вас запрошують на весілля або святкову річницю. Одним із нагальних питань крім «Що ж надіти?» І «Хто буде ще з гостей?», Зрозуміло, стає «Що ж подарувати?». Пропонуємо відмовитися від традиційних «побутових» і надмірно практичних подарунків на весілля: сервізи, тостери, набори постільної білизни, килими, столові прилади - і, скориставшись підказками narecheni.info, вибрати дійсно оригінальний подарунок, яскравий, що запам'ятовується, здатний порадувати.

Читати далі: Цікаві ідеї для весільних подарунків

   

Прокат легкового автомобіля. Поради при оренді авто.


Прокат автотранспорту останнім часом стає все більш затребуваною послугою. Все більша кількість людей беруть автомобіль на прокат, вдаючись до послуг транспортних компаній подібного роду. Існує величезна кількість причин, за якими оренда автомобілів значно спрощує життя і виручає в різних ситуаціях. Такими можуть бути - організація весілля і весільного кортежу, зустріч бізнес партнерів в аеропорту чи на вокзалі, необхідність тимчасової заміни поламаного особистого авто, поїздка у відпустку або просто до родичів у гості - у всіх цих випадках оренда машини як не можна до речі

Читати далі: Прокат легкового автомобіля. Поради при оренді авто.

   

Сторінка 11 з 77

завантаження...
 
Інтернет магазин