завантаження...

Довідка

Про те, як зробити своє весілля унікальним

У кожному сучасному українському місті більшість молодих пар скріплюють себе узами шлюбу в місцевому РАГСі, потім їдуть по одним і тим же видатним місцям краю і потім урочисту застольну церемонію веде той же тамада, з не мінливими вже кілька років конкурсами та побажаннями.

Читати далі: Про те, як зробити своє весілля унікальним

 

Кращі сценарії для дівич-вечора

У всі часи дівчата любили збиратися разом окремою компанією. Раніше такі збори називалися дівочі посиденьки. Коли не було комп'ютерів, телевізорів, нічних клубів подружки збиралися в будинку однієї з дівчат і коротали довгі зимові вечори за рукоділлям - пряли, в'язали, шили, вишивали. А щоб не нудьгувати - співали пісні, готували частування, грали в ігри.

Читати далі: Кращі сценарії для дівич-вечора

   

Вибираємо шоу програми на весілля

З чого починається підготовка до весільного торжества? Звичайно ж, з пропозиції руки і серця - відповість молода дівчина, і буде не зовсім права. Як стверджують фахівці, що працюють у весільній індустрії, підготовка до торжества, починається, перш за все, з вибору загального стилю весілля і, відповідно, банкетного залу. Отже, молода пара та їхні батьки вирішили це питання, і тепер саме час подумати про те, як зробити так, що б гостям на весіллі не було нудно.

Читати далі: Вибираємо шоу програми на весілля

   

Як зробити весільний фотоальбом самому


Створення весільного альбому своїми руками це одне з найприємніших справ фінальної частини весільної суєти. Кожна пара хоче мати красивий і змістовний фотоальбом, присвячений їх дню весільної церемонії. Створення фотоальбому вимагає неабиякого терпіння і забирає велику кількість часу і сил, навіть у професіоналів. Для того щоб не помилитися, варто присвятити цьому деяку кількість свого часу, протягом якого ви не будете відволікатися на інші справи і вам ніхто не заважатиме. Не варто робити це поспіхом. Адже це ваша особиста історія і вона залишиться з вами на все життя.

Читати далі: Як зробити весільний фотоальбом самому

   

Де можна познайомитися з майбутнім чоловіком


З того моменту, як дівчаткам перестають бути цікаві ляльки, а зазвичай це відбувається в підлітковому віці, вони починають шукати собі ідеального чоловіка. Вони поступово визначають список достоїнств і якостей, яким він повинен володіти. Але як бути, якщо такий чоловік не зустрічається їм на шляху в магазин, на роботу? Де його шукати? Ми пропонуємо прогулятися місцями, де найбільше шансів знайти свого потенційного чоловіка,  в цій статті розповідається саме про такі місця. Тут будуть і креативні місця для дам, які не мають комплексів, і класичні варіанти місць для знайомства.

Читати далі: Де можна познайомитися з майбутнім чоловіком

   

Сторінка 6 з 77

завантаження...
 
Інтернет магазин