завантаження...

Довідка

Конкурси. Наречений і наречена

1-й варіант

Незаміжні дівчата й неодружені чоловіки утворюють два кола. Молодята в центрі свого кола (наречена в колі дівчат, а наречений у колі молодих людей) рухаються за годиннико­вою стрілкою із закритими очима. У момент зупинки музики вони вибирають будь-кого у своєму колі. Наречений вручає майбутньому «нареченому» спеціально заготовлений капелюх нареченого, а наречена обраній нею дівчині — спеціально за­готовлену фату або вінки. Наступний танець — для нинішніх і майбутніх молодят.

2-й варіант

Гравці сідають у коло на кожний стілець парами, дівчина на колінах у хлопця. Одна людина в центрі — водить. Вона вибирає якого-небудь із хлопців, торкається його рукою й зай­має його місце. Звільнений хлопець без пари повинен завою­вати собі право на вибір нареченої. Для цього він розважає інших: може прочитати вірші, проспівати пісню, станцюва­ти, розповісти анекдот.

Читати далі: Конкурси. Наречений і наречена

 

Конкурси. Міцні зуби

У цьому конкурсі беруть участь кілька пар. Учасникам знадобиться дві шийних хустки із шовку або іншої легкої тка­нини. Ці хустки до початку змагання потрібно зав'язати на шию. Потім партнери повинні встати одне до одного облич­чям (руки в них зв'язані), а потім по команді розв'язати хуст­ку на шиї супутника зубами. При цьому не має значення, чи будуть партнери розплутувати вузли на хустках одночасно або по черзі.

Головне, щоб зрештою обидві хустки були розв'я­зані й зняті.

   

Конкурси. Аукціон

Можна провести веселий аукціон із продажу чого-небудь: жартівного сувеніра, поцілунку нареченої, запрошення на дерев'яне або срібне весілля.

Читати далі: Конкурси. Аукціон

   

Конкурси. Вузлик на пам'ять

На середині довгої нитки (до 2 метрів) зав'язується вузлик. До кінців нитки прив'язують олівці.
У грі беруть участь двоє. Учасники, намотуючи на олівці нитку, повинні добратися до вузлику.

Хто першим добереть­ся до вузлика — той і переміг.

Читати далі: Конкурси. Вузлик на пам'ять

   

Конкурси. Відважні аквалангісти

У цьому конкурсі беруть участь два гравці. Вони надяга­ють ласти, а замість маски беруть бінокль і дивляться в нього зі зворотного боку.

Після цього їм пропонують пройти по заданому маршруту.

Читати далі: Конкурси. Відважні аквалангісти

   

Сторінка 71 з 77

завантаження...
 
Інтернет магазин