завантаження...

Довідка

Конкурси. Вітальна ода

Ведучий пускає по колу листок паперу, пропонуючи скла­сти для молодят вітання у віршах. Можна дати перший ря­док, наприклад: “Любов серця з'єднала”. Наступний пише рядок у риму й загинає листок так, щоб тексту не було видно, потім придумує рядок для сусіда праворуч і передає йому свій твір.

Після того як усі присутні покажуть свої таланти, веду­чий розгортає аркуш і виразно зачитує оду на честь молодих.

Читати далі: Конкурси. Вітальна ода

 

Конкурси. Тайсони й Льюіси

Ведучий запитує: «Чи є в залі справжні чоловіки, які за­ради дами серця готові на все?» Дами серця присутні тут та­кож, щоб справляти позитивний психологічний вплив на своїх лицарів. Сміливцям надягають боксерські рукавички, інші гості утворюють символічний боксерський ринг. Завдан­ня ведучого — якнайсильніше нагнітати обстановку, підка­зувати, які м'язи краще розім'яти. Після того як фізична Я моральна підготовка завершена, суперники виходять у центр рингу, вітають один одного. Ведучий, він же суддя, нагадує правила: нижче пояса не бити, синці не залишати, бій до пер­шої крові й т. п. Після цього ведучий вручає бійцям по одна­ковій цукерці, бажано карамелі (їх складніше розвертати), просить для своєї дами серця розгорнути якомога швидше цю цукерку, не знімаючи боксерських рукавичок.

Виграє той, хто раніше суперника впорається із завданням.

Читати далі: Конкурси. Тайсони й Льюіси

   

Конкурси. Геракли, де ви

Для цього конкурсу буде потрібно кілька пар (три або чотири) і музич­ний супровід тривалістю 7-10 хвилин. За коман­дою чоловіки беруть своїх дам на руки й тримають доти, поки грає музика.

Переможцем вважають пару, яка протрималася довше всіх.

   

Конкурси. Не зроби яєчню

Найскладніші завдання на весіллі повинні виконувати почесні свідки — такою вже є їхня доля.
Для цього конкурсу знадобиться яйце (його краще зварити, але учасникам сказати, що воно сире). Хлопець і дівчина повинні по черзі (а можна й одночасно, тоді знадобиться два яйця) пропустити це яйце через одяг одне одного.

Свідок пропускає яйце че­рез штани свідка, а той у свою чергу — через рукав її плаття або блузки.

Читати далі: Конкурси. Не зроби яєчню

   

Конкурси. Прищіпки

У цьому конкурсі за традицією беруть участь свідки. На одяг свідкові чіпляють прищіпки (близько 10 штук), обом учасникам зав'язують очі, і свідок під музику знімає при­щіпки. Коли закінчиться музика, рахують прищіпки, які вда­лося зняти.

   

Сторінка 72 з 77

завантаження...
 
Інтернет магазин