завантаження...

Довідка

Конкурси. Відкрий свої секрети

У тамади в руках два комплекти карток у вигляді серде­чок (на червоних картках — питання, а на білих — відповіді). Кожний учасник витягає питання, читає його вголос, а потім витягає картку з відповіддю й оголошує її всім присутнім.
Ми пропонуємо вам зразковий перелік питань і відпові­дей:

- На кого ви хочете бути схожим?
- Про кого ви мрієте?
- Хто вам сниться найчастіше?
- Як звали ваше перше кохання?
- Чого ви боїтеся найбільше?
- Хто живе у вас на дачі?
- У кого зберігаються ваші заощадження?
- Із ким ви проводите свою відпустку?
- Якщо ви не зможете заснути, кого покличете?

Відповіді: податковий інспектор, теща (свекруха), телепузик, Вірка Сердючка, прем'єр-міністр, Чебурашка.

 

Конкурси. У гостях у казки

Потрібна компанія не менше 5-10 осіб, дитяча книжка з казкою (чим простіше, тим краще; ідеально підходять «Ку­рочка Ряба», «Колобок», «Ріпка», «Теремок»; можна взяти будь-які спрощені й адаптовані для дітей оповіданнячка, за­галом, чим простіше — тим веселіше), а також бажання зро­бити що-небудь отаке, незвичайне. Вибирається ведучий, він буде читцем. Із книжки на окремі аркушики виписуються герої казки, включаючи, якщо дозволяє кількість учасників, навіть дерева, пеньки, річки, відра й т. д. Усі тягнуть свої ролі.

Читець починає читати казку, і всі герої «оживають» — по­винні зображувати те, що про них читається

   

Конкурси. Джунглі

Для цієї гри знадобляться стільці ( на один менше, ніж учасників). Усі займають стільці, а один із гравців стає при­боркувачем диких звірів. Він повільно йде по колу й називає підряд усіх тварин. Той, чия тварина названа (гравці поперед­ньо вибирають їх для себе), устає й починає повільно йти вслід за своїм приборкувачем. Як тільки приборкувач вимовляє слова «Увага, мисливці!», усі гравці, включаючи приборку­вача, намагаються зайняти порожні стільці.

Той, кому місця не вистачило, стає приборкувачем диких звірів.

Цікаво знати: плануєте поїхати на відпочинок до Греції, але не впевнені чи стабільна зараз ситуація в країні. Більше можна дізнатись на порталі 24tv.ua, який пропонує найктуальніші новини Греції за останні дні...

   

Конкурси. Принцеса на горошині

Це конкурс для жінок. Учасниці стають обличчям до гля­дачів. За кожною стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожний стілець невеликий предмет: олівець, горіх, чайну ложку. По команді всі учасниці сідають і намагаються визна­чити, що за предмет під ними. Дивитися й використовувати руки забороняється.

Перемагає та, котра визначить першою.

Читати далі: Конкурси. Принцеса на горошині

   

Конкурси. Країна (місто) моєї мрії

Ведучий пропонує гостям взяти картку з назвою якої-не-будь країни. Обрана країна (місто) — це місце, куди гравець мріє потрапити.

- Африка — це спекотна країна, тому тут живуть гарячі хлопці. Для того щоб пред'явити права на наречену, нарече­ному досить підійти до намету дівчат і кілька разів вистріли­ти в повітря; наречену віддають беззаперечно.

Читати далі: Конкурси. Країна (місто) моєї мрії

   

Сторінка 73 з 77

завантаження...
 
Інтернет магазин