завантаження...

Довідка

Конкурси. Тисяча ласкавих слів

1-й варіант

У велике яблуко встромляються сірники (чим більше, тим краще). Молодята по черзі витягають по одному сірнику й Творять одне одному компліменти.

2-й варіант

Молодята стоять у протилежних кутах кімнати. Щоб доб­ратися одне до одного, їм потрібно піднапружитися й згадати всі теплі й ласкаві слова (один крок — ласкаве слово).

Цікава замітка: у нашому каталозі ювелірного Інтернет-магазину можна купить икону, зроблену майстрами у відповідності з усіма православними канонами, і насолоджуватися тими хвилями тепла і умиротворення, які виходять від ікони. Саме таке умиротворення дають нам православні ікони, які ми пропонуємо вам.

 

Конкурси. Кохана, я йду до тебе

У цій грі беруть участь дві або три пари. Кожному чолові­кові видають два альбомні аркуші паперу. Гравці повинні доб­ратися до коханих через «топке болото» по «купинах», яки­ми послужать аркуші паперу. Учасник гри стає на один листок паперу, а інший кладе перед собою. Потім він переступає на той аркуш, що знаходиться перед ним, обертається, бере пер­ший аркуш і кладе його попереду себе.

Хто першим добереть­ся до своєї коханої, той виграв.

Цікаво знати: хочете грати в самі нові міні флеш ігри чи вас цікавлять игры барби для девочек. Проект DataGames представляє безліч онлайн ігор самих різних жанрів, доступних абсолютно безкоштовно. Ранетки,  дівчата Братц і красуня Барбі - це лише неповний перелік ігор, які доступні на сайті...

   

Конкурси. Веселі танці

Це проста гра, у якій можуть брати участь усі бажаючі. Гравці діляться на пари. Кожній парі дають кульку. Учасни­ки, тримаючи кульку тільки тілом (руками її чіпати заборонено), танцюють одне з одним. Використовується музичне попурі (від вальсу до рок-н-ролу). Пари, у яких кулька лопнула або випала, виходять із гри. Хто витримає випробуван­ня до кінця, стає переможцем.

   

Конкурси. Татусі

1-й варіант

У цій грі беруть участь двоє чоловіків (це можуть бути на­речений і свідок). Кожному учасникові видають ляльку й гре­бінець. Новоявлений «татусь» повинен зайнятися вихованням «дитини»: умити, заплести коси, зробити разом зарядку, на годувати, погратися й укласти спати, проспівавши при цьо­му колискову пісню. Виграє той, кого глядачі визнають при­родженим батьком.

2-й варіант

Кожному учасникові гри видають ляльку, пелюшку й стрічку. Хто швидше й акуратніше сповиє дитину, той стає переможцем.

Читати далі: Конкурси. Татусі

   

Весільні прикмети

  • Щоб життя молодят було заможним:

- їх обсипають пшеницею або крупою (рис, пшоно), цу­керками, монетами;
- у келихи нареченого й нареченої кладуть по монетці, які вони потім зберігають удома під скатертиною;
- у взуття кладуть монетки або кілька зерняток пшениці.

  • Щоб сватання минуло вдало:

- не можна сватати в середу й п'ятницю, тому що ці дні вважаються невдалими;
- щасливими для сватання вважаються непарні дні (З, 5,7);

  • Сватати приходять тільки після заходу сонця.
  • Наречений не повинен бачити наречену до весілля у вінчальному платті.
  • Якщо раптом у нареченої під час одруження зачесала­ся ліва долоня, це означає, що буде жити багато, а якщо пра­ва — у будинку завжди буде повно гостей і веселощів.

    Читати далі: Весільні прикмети

   

Сторінка 74 з 77

завантаження...
 
Інтернет магазин