завантаження...

Конкурси

Конкурси. Принцеса на горошині

Це конкурс для жінок. Учасниці стають обличчям до гля­дачів. За кожною стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожний стілець невеликий предмет: олівець, горіх, чайну ложку. По команді всі учасниці сідають і намагаються визна­чити, що за предмет під ними. Дивитися й використовувати руки забороняється.

Перемагає та, котра визначить першою.

Читати далі: Конкурси. Принцеса на горошині

 

Конкурси. Країна (місто) моєї мрії

Ведучий пропонує гостям взяти картку з назвою якої-не-будь країни. Обрана країна (місто) — це місце, куди гравець мріє потрапити.

- Африка — це спекотна країна, тому тут живуть гарячі хлопці. Для того щоб пред'явити права на наречену, нарече­ному досить підійти до намету дівчат і кілька разів вистріли­ти в повітря; наречену віддають беззаперечно.

Читати далі: Конкурси. Країна (місто) моєї мрії

   

Конкурси. Модельєри

У цьому конкурсі беруть участь три пари. Жінки повинні зробити своїм партнерам нові штани з туалетного паперу. Виграє пара, яка виконає завдання швидко і якісно.

Після цього пари танцюють.

Читати далі: Конкурси. Модельєри

   

Конкурси. Хто ж я такий

При вході кожний гість одержує своє нове ім'я — йому прикріплюєтья на спину папірець із написом (Жираф, Білочка, Матросик, Фотомодель, Буратіно, Крихітка, Зайчик, Тато, Здоровань, Бульдозер, Хліборізка, Качалка, Огірочок і т. д.). Кожний гість може прочитати, як називаються інші гості, але, природно, не може прочитати, як звуть його.

Завдання кож­ного гостя — протягом вечора довідатися в інших своє нове ім'я. Гості на питання можуть відповідати тільки «так» або «ні». Перемагає перший, хто довідається, що написано на його папірці.

легкая музыка

   

Конкурси. Умілі руки

1-й варіант

У цій грі беруть участь кілька пар, але обов'язкова умо­ва — усі чоловіки повинні бути в краватках. За сигналом учас­ниця повинна розв'язати краватку свого партнера, продемон­струвати "її глядачам, а потім знову зав'язати. Хто впорається із завданням перший, той і переміг.

2-й варіант

Для участі в грі запрошуються три пари. Чоловікам вида­ються зимові рукавиці. їхнє завдання — застебнути якнай­більше ґудзиків на сорочці або халаті, що надівається поверх одягу їхньої партнерки по грі. Перемагає той, хто швидше виконає завдання.

Цікава замітка: українська світлотехнічна компанія є офіційним дилером європейських «Esto», «Eglo», «Massive», «Kolarz», «Світлові технології». Крім загальновідомих світових фірм наша компанія має можливість представляти ряд болгарських виробників світлотехніки, якість продукції яких повністю відповідає стандартам ЄС і України. Тому якщо хочете купити якісний светильник, звертайтесь, наші співробітники задовільнять будь-які ваші побажання... 

   

Конкурси. Дивовижні ніжки

1-й варіант

У цьому конкурсі беруть участь одна пара (чоловік і дру­жина або дівчина й хлопець) і чотири дівчини. Дівчат саджа­ють на стільці, розставлені в ряд. Чоловікові показують, що серед них сидить його дружина (подруга), і ведуть в іншу кімнату, де зав'язують очі. У цей момент усе жінки пересіда­ють, і до них підсідають кілька чоловіків. Усі оголюють одну ногу (трохи вище коліна) і впускають чоловіка із зав'язани­ми очима. Він навпочіпках, по черзі торкаючи руками ого­лені ноги, повинен упізнати свою половину. Чоловікам для маскування на ногу надягають панчоху.

2-й варіант

Для участі в цьому конкурсі запрошуються тільки чоло­віки. Але про те, що будуть визначатися найкращі чоловічі ноги, вони спочатку знати не повинні. Ведучий повідомляє присутнім чоловікам про те, що відбудеться змагання зі збо­ру фруктів (банани, апельсини, мандарини, яблука, персики), які розкладені на підлозі. Хто більше й швидше набере фруктів, той перемагає. Але для зручності чоловіки повинні якнайвище підкрутити штани.
Після того як фрукти зібрані, ведучий оголошує перемож­ця. Але не того, хто більше всіх зібрав фруктів, а щасливчи­ка, у якого (на думку жіночого журі) найкрасивіші ноги.

Читати далі: Конкурси. Дивовижні ніжки

   

Сторінка 8 з 9

завантаження...
 

Популярні конкурси

Конкурси. Спиртомір

1-й варіант Цей конкурс рекомендується проводити, коли всі вже розігріті гарячливими напоями. Двом підпилим...

Оригінальний викуп на весілля. Завдання для нареченого

У наші дні одна з традицій, яка збереглася на весіллі - це викуп нареченої...

Конкурси. Веселі танці

Це проста гра, у якій можуть брати участь усі бажаючі. Гравці діляться на пари....

Конкурси. У гостях у казки

Потрібна компанія не менше 5-10 осіб, дитяча книжка з казкою (чим простіше, тим краще;...

Конкурси. Тисяча ласкавих слів

1-й варіант У велике яблуко встромляються сірники (чим більше, тим краще). Молодята по черзі...

Конкурси. Кохана, я йду до тебе

У цій грі беруть участь дві або три пари. Кожному чолові­кові видають два альбомні...

Конкурси. Татусі

1-й варіант У цій грі беруть участь двоє чоловіків (це можуть бути на­речений і...

Конкурси. Дивовижні ніжки

1-й варіант У цьому конкурсі беруть участь одна пара (чоловік і дру­жина або дівчина...

Конкурси. Умілі руки

1-й варіант У цій грі беруть участь кілька пар, але обов'язкова умо­ва — усі...

Конкурси. Країна (місто) моєї мрії

Ведучий пропонує гостям взяти картку з назвою якої-не-будь країни. Обрана країна (місто) — це...

Інтернет магазин