завантаження...

Ігри та конкурси, які здатні прикрасити будь-яке весілля

altВесілля - це такий захід, який просто зобов'язаний бути веселим, цікавим і незабутнім. Саме тому люди протягом століть придумували різні ігри та конкурси, здатні прикрасити це свято життя. Існують ігри та конкурси, які сягають корінням глибоко в історію, але вони також популярні сьогодні.

Наприклад, сьогодні практично на кожному весіллі проводиться конкурс на пам'ять, на найтриваліший і гарячий поцілунок, конкурс на поглинання їжі і так далі. До речі кажучи, конкурс на пам'ять зазвичай складається з наступних питань: коли і де познайомилися молодята, коли вони вперше поцілувалися, у що вони були одягнені, коли прийшли один до одного на перше побачення.  На багатьох весіллях проводяться різні игры машины - на швидкість, витривалість і навіть силу. Що стосується конкурсів (або змагань) на швидкість, то кожному з учасників видається, наприклад, дитячий триколісний велосипед, за допомогою якого потрібно швидше за всіх дійти до зазначеного фінішу. Це виглядає дуже весело і цікаво.

Ще один цікавий конкурс, який може проводитися в рамках весільного заходу - це різні акробатичні трюки та стрибки. Зазвичай для цього використовується батут надувний, на якому також можна і боротися.

Дуже цікава гра з маленькими подарунками для нареченого і нареченої. Їх ховають всередину повітряних кульок і надувають їх. До кожної кульки з подарунком прикріплюють записку з проханням виконати або показати. Тільки після того, як наречена або наречений виконують те, що написано в записці, вони можуть забрати подарунки собі.

Ще однією цікавою грою є "Перевірка сумісності". Наречений і наречена беруться за руки, а тими руками, які залишаються вільними, вони повинні постаратися  просто одягти ляльку в одяг.

Будь-яке весілля здатний прикрасити конкурс "Самий моторний парубок", в якому беруть участь неодружені хлопці. Кожному з них вручається по 10 гумок якогось певного кольору. Поки звучить пісня, кожен з хлопців повинен надіти ці гумки на щиколотки 10 жінок. Переможцем оголошується той, хто зумів "окільцювати" потрібну кількість представниць прекрасної статі за час звучання пісні. Йому видається диплом, як самому моторному парубку, а також надається право виголосити тост на честь нареченої.

Насправді, ігри та конкурси, які здатні прикрасити весілля, існують різноманітні і у великих кількостях. Найголовніше, щоб вони були добре продумані і організовані, і в них повинна завжди перемагати дружба.

завантаження...
 

Популярні конкурси

Конкурси. Спиртомір

1-й варіант Цей конкурс рекомендується проводити, коли всі вже розігріті гарячливими напоями. Двом підпилим...

Оригінальний викуп на весілля. Завдання для нареченого

У наші дні одна з традицій, яка збереглася на весіллі - це викуп нареченої...

Конкурси. Веселі танці

Це проста гра, у якій можуть брати участь усі бажаючі. Гравці діляться на пари....

Конкурси. У гостях у казки

Потрібна компанія не менше 5-10 осіб, дитяча книжка з казкою (чим простіше, тим краще;...

Конкурси. Тисяча ласкавих слів

1-й варіант У велике яблуко встромляються сірники (чим більше, тим краще). Молодята по черзі...

Конкурси. Кохана, я йду до тебе

У цій грі беруть участь дві або три пари. Кожному чолові­кові видають два альбомні...

Конкурси. Татусі

1-й варіант У цій грі беруть участь двоє чоловіків (це можуть бути на­речений і...

Конкурси. Дивовижні ніжки

1-й варіант У цьому конкурсі беруть участь одна пара (чоловік і дру­жина або дівчина...

Конкурси. Умілі руки

1-й варіант У цій грі беруть участь кілька пар, але обов'язкова умо­ва — усі...

Конкурси. Країна (місто) моєї мрії

Ведучий пропонує гостям взяти картку з назвою якої-не-будь країни. Обрана країна (місто) — це...

Інтернет магазин