завантаження...

Оригінальний викуп на весілля. Завдання для нареченого

Оригінальний викуп на весілляУ наші дні одна з традицій, яка збереглася на весіллі - це викуп нареченої . І саме він несе в собі заряд радості, веселощів, жартів, який визначатиме настрій всього весілля. Оригінальний викуп на весілля - це те, що вам треба!

Учасники викупу спочатку розділені на два «табори»: продавці і покупці. Продавці - це подруги нареченої на чолі зі свідком. Покупці - друзі нареченого на чолі зі свідком. Обидві сторони ретельно готуються до змагання. 

До речі, відійдемо на секунду від теми. На сьогоднішній день ігроманія («гемблінг» від англ. to gamble - грати в азартні ігри) внесена до списку Всесвітньої організації охорони здоров'я як психічне захворювання. Тому якщо ви відчуваєте за собою таку пристрасть - вам потрібне лечение игромании Одесса, у якому ми допоможемо вам. Але сьогодні не про це.

Мета продавців: придумати безліч конкурсів та завдань і як можна «дорожче» продати наречену нареченому. Завдання покупців: «купити» наречену для жениха, обходячи хитромудрі пастки подруг нареченої. Зазвичай до викупу нареченої друзі майбутнього чоловіка запасаються цукерками, шампанським, грошима, щоб було чим відплатити за його промахи.

Традиційний викуп супроводжувався віршованими примовками і примовками. Але найчастіше вивчити їх часу практично не залишається. Так затягувати викуп може не дозволити час. Наприклад, наречений затримається, і провести розгорнутий викуп не буде можливості.

Тому оригінальний викуп на весілля може складатися з невеликої кількості жартівливих весільних конкурсів , які допоможуть зняти напругу від такого відповідального моменту в житті майбутнього подружжя, як їх весілля.

Отже, наречений готовий забрати наречену в ЗАГС, та не тут-то було ... Підступні подружки нареченої не пускають його навіть на поріг, намагаючись, щоб за кожен крок, що наближає його до коханої, він розплатився жартом або дзвінкою монетою ...

Які ж завдання можна придумати?
Для підготовки оригінального викупу на весілля підійдуть наступні конкурси:

«Покажи, наскільки ти знаєш свою улюблену». Завдання такого плану дуже поширені. Для їх проведення можна підготувати ромашку з паперу. На пелюстках квітки проставити дати або просто цифри. Це можуть бути будь-які цифри з життя нареченої: рік народження, рік закінчення інституту або школи, вага, зріст, номер квартири, номер машини, номер групи або класу, в якому вона навчалася, номер автобуса, на якому вона найчастіше їздить і інші варіанти. Відриваючи по пелюстці, наречений дає відповідь. Якщо відповідь не вірна, то його друзі платять штраф. Варіації такого завдання: напишіть ці цифри на сходинках, якими піде наречений, або на листочках, які потім покладіть в повітряні кульки.

«Пізнай свою суджену». Оригінальний викуп на весілля не обійдеться без таких жартівливих загадок. Подружки нареченої готуються до них заздалегідь. Можна на аркуші паперу наставити відбитків фарбованих губів, а наречений повинен вгадати губки своєї єдиної. Можна запропонувати нареченому вибрати з безлічі туфельок, весільні туфлі нареченої. Також цікаво поставити на великому аркуші паперу відбитки долоньок, серед яких наречений також буде вгадувати ручку своєї коханої.

«Доведи, що ти будеш відмінним чоловіком». Цікаво виходить провести такий конкурс, якщо наречена живе не на першому поверсі. Тоді можна дати завдання нареченому, говорити, піднімаючись по сходах, якими домашніми справами він буде займатися після весілля. Мовляв, батькам нареченої і нареченій цікаво почути, чи буде він допомагати по дому, і що він буде робити. За кожну пропущену сходинку можна вимагати штраф.

«Розфарбуй малюнок». Це завдання передбачає наявність намальованого на великому аркуші малюнка. На малюнку можуть бути зображені травичка, сонечко, струмочок. Нареченому пропонують «розфарбувати» картинку, додавши в неї нові елементи: гроші, фрукти, цукерки та інші.

«Доведи, що ти любиш наречену». Для проведення оригінального викупу на весілля такі завдання просто знахідка. Для цього конкурсу можна взяти велике яблуко, в яке увіткнути багато сірників. Наречений, щоразу дістаючи довгий сірник, повинен називати свою суджену ласкавими іменами. Як тільки він дістане короткий сірник, конкурс можна припинити. Можуть бути варіанти завдання. Наприклад, двері в квартиру нареченої можна завісити стрічками. І наречений повинен буде говорити своїй милій компліменти, знімаючи по одній стрічці. А для того, щоб двері відчинилися, йому потрібно вимовити заповітні слова. Звичайно «сім-сім» тут не підійде. Двері відчинилися, тільки якщо наречений зізнається в коханні своїй ненаглядної нареченій.

Проявіть фантазію, запасіться кількома жартами і примовками. І оригінальний викуп на весілля порадує всіх присутніх.

завантаження...
 

Популярні конкурси

Конкурси. Спиртомір

1-й варіант Цей конкурс рекомендується проводити, коли всі вже розігріті гарячливими напоями. Двом підпилим...

Оригінальний викуп на весілля. Завдання для нареченого

У наші дні одна з традицій, яка збереглася на весіллі - це викуп нареченої...

Конкурси. Веселі танці

Це проста гра, у якій можуть брати участь усі бажаючі. Гравці діляться на пари....

Конкурси. У гостях у казки

Потрібна компанія не менше 5-10 осіб, дитяча книжка з казкою (чим простіше, тим краще;...

Конкурси. Тисяча ласкавих слів

1-й варіант У велике яблуко встромляються сірники (чим більше, тим краще). Молодята по черзі...

Конкурси. Кохана, я йду до тебе

У цій грі беруть участь дві або три пари. Кожному чолові­кові видають два альбомні...

Конкурси. Татусі

1-й варіант У цій грі беруть участь двоє чоловіків (це можуть бути на­речений і...

Конкурси. Дивовижні ніжки

1-й варіант У цьому конкурсі беруть участь одна пара (чоловік і дру­жина або дівчина...

Конкурси. Умілі руки

1-й варіант У цій грі беруть участь кілька пар, але обов'язкова умо­ва — усі...

Конкурси. Країна (місто) моєї мрії

Ведучий пропонує гостям взяти картку з назвою якої-не-будь країни. Обрана країна (місто) — це...

Інтернет магазин