завантаження...

Наряди свідків та батьків молодих

наряди Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята. Свідки - це друга пара на весіллі, після нареченого з нареченою, яка постійно знаходиться в центрі уваги гостей. Тому свідки повинні виглядати на всі сто відсотків, щоб не відволікатися на свій зовнішній вигляд і виконувати свої основні обов'язки. 

Костюм дружби. 

Роль дружби на весіллі дуже відповідальна, він постійно знаходиться поруч з нареченим, а тому йому так важливо правильно вибрати відповідний святковий одяг. Стиль костюма дружби повинен відповідати стилю нареченого. Це може бути і елегантний костюм з сорочкою і краваткою. Головне, наряд повинен створювати святкову і урочисту атмосферу. 

 

дружкадружка

дружка

Наряд дружки.

 Для сукні дружки важливо, щоб вона відповідала наряду нареченої, хоча б стилем, кольором і довжиною. Не обов'язково, щоб колір був тон в тон, але занадто різкий контраст буде не до місця. А якщо поділ сукні нареченої доходить до коліна, то абсолютно не буде доречним поруч довге плаття дружки. У будь-якому випадку, "підлаштовуватися" повинна подружка нареченої, а не сама наречена. До всього іншого, у дружки повинна бути з собою сумочка з парою носових хусток, пудреницею і губною помадою, щоб бути у всеозброєнні і готова прийти на виручку нареченій в будь-яку хвилину. 

 

наряд на весіллянаряд на весілля

наряд на весіллянаряд на весілля

Матері нареченої і нареченого.

На весіллі буде багато гостей з боку нареченого і з боку нареченої, які вперше побачать один одного, яким належить потім подальше спілкування, тому важливо постаратися зробити перше хороше враження.
При виборі весільного вбрання для доньки, мати не повинна забувати і про себе. Бажано, щоб мати нареченої першою вибирала колір свого вбрання, а потім мати нареченого проконсультувалася з нею перед покупкою своєї сукні. Матері нареченої і нареченого повинні бути одягнені в гармонійні по стилю сукні однакової довжини. Весілля - це радісна подія в житті дітей,костюм тому недоречні будуть темні тони. Для матерів рекомендується сукня чи костюм у світлих тонах. Вони не повинні бути легковажними і надто відкритими. Всі елементи одягу повинні поєднуватися один з одним за кольором і стилем. А якщо матері беруть участь в обряді вінчання, то слід подумати про головний убір. 

Батьки нареченого і нареченої.

Батьки нареченого і нареченої повинні відповідати своїм зовнішнім виглядом важливості та значущості весільного торжества. Класичний костюм зі світлою сорочкою і краваткою обов'язковий, навіть якщо ви не любите його одягати. В такий урочистий день краватка буде цілком доречна. Її треба підібрати в тон костюму. Не варто вибирати для святкового дня чорний колір для костюма, можна зупинитися на більш нейтральних кольорах. Це чудове свято в житті ваших дітей і тому ваш вигляд не повинен бути надто строгим і офіційним!

завантаження...
 

Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин