завантаження...

Обов'язки подружки нареченої

дружка

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу або церкви. Її найпершим завданням є завдання бути красивою і додати трохи шику весільним урочистостям. Вона може, однак, надати і більш безпосередню допомогу нареченій. Наприклад, у придбанні сукні.
Зазвичай дружки вибираються з числа близьких незаміжніх родичок і подруг. Якщо весілля велике і проводиться в офіційній обстановці, у нареченої може бути до восьми супроводжуючих - дружок і дружбів.
Якщо у нареченої або нареченого є маленькі брати або племінники, яких вони хочуть включити у весільну церемонію, можна вважати, що питання з пажами вирішене. Малюки часто присутні на весіллях. Їх без проблем можна нарядити відповідно до святкування. 
Наречена, можливо, захоче, щоб її молодші родички були подружками на весіллі, але вона повинна врахувати, що їм буде занадто важко перебувати в центрі уваги і спокійно простояти протягом майже години, поки не закінчиться весільна церемонія. Щоб не засмутити їх, наречена може піти на компромісс і попросити дуже маленьких дівчаток нести квіти. Вони можуть розкидати пелюстки.

За правилами наречена повинна мати головну дружку, першу, яка допоможе їй одягтися вранці в день весілля, нести шлейф плаття і під час церемонії буде тримати її букет, а також, якщо їй вже виповнилося 18 років, виступить в якості свідка. Таким чином, роль головної дружки відводиться тій з подружок, яка зможе виконати всі ці функції. Зазвичай це доросла сестра, кузина, близька подруга. 
Напередодні одруження
Вранці в день весілля всім супроводжуючим слід завчасно зустрітися з нареченою у неї вдома, щоб встигнути одягнутися і привести себе в порядок. Головна дружка чи мати нареченої говорить всім іншим, що вони мають робити.
Церемонія одруження
Головна дружка відправляється в рагс з іншими супроводжуючими раніше нареченої. Там вони всі зустрічають молоду, але головна дружка повинна допомогти їй вийти з машини (або карети) та розправити плаття і фату. Якщо сукня зі шлейфом, то дружка допомагає нести шлейф. У приміщенні вона розправляє шлейф по підлозі так, щоб він ковзав за нареченою,і слідує за нею. За ними йдуть парами інші дружки і дружби. Коли наречена порівнялася зі своїм нареченим і зупинилася - те ж саме робить і її свита. Головна дружка бере букет нареченої і піднімає її вуаль.
Після реєстрації, віддавши букет нареченій, дружка приєднується до дружби.
На весільному застіллі
Головна дружка знову їде з іншими супроводжуючими і організує зустріч молодих. Вона може допомогти  проводити гостей по їхніх місцях, але перш за все повинна допомогти сісти за стіл нареченій. Після цього вона може розслабитися і насолоджуватися святом. Але їй слід бути поруч з нареченою, щоб у випадку якихось утруднень надати їй допомогу.
За європейськими традиціями головна дружка нареченої допомагає їй переодягнутися перед її від'їздом з весільного бенкету у весільну подорож. Вона подає нареченій букет, який та кидає в натовп проводжаючих її дівчат.
Якщо застілля проходить вдома або в знятому в оренду залі, головна дружка допомагає матері нареченої з прибиранням.

Цікаво знати: Квартиры посуточно в Волгограде можна замовити  на інтернет сайті. Безліч варіантів житла та різноманітна цінова політика.

завантаження...
 

Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин