завантаження...

Плаття подружки нареченої

платя дружкиПодружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба вибрати самих близьких подруг і знайти їм плаття для самого важливого дня в життя нареченої. Адже більшість з нас не хотіли б походити на героїню Кетрін Хейгл з картини «27 весіль», яка колекціонувала потворні сукні з весіль своїх подруг. Для початку потрібно вибрати загальну спрямованість, тематику суконь і нареченої і подружок, тому що вони всі повинні в неї вписуватися. І не тільки плаття, але і всі весільні аксесуари, в тому числі прикраси, букет. Все це потрібно робити спільно, а якщо немає можливості особисто контактувати з подружками, то обов'язково скористайтеся інтернетом, щоб і питання обговорити, і фотографії суконь показати. Задайте собі питання, яку сукню ви б хотіли бачити: святкову або більш в повсякденному стилі? Коротку або довгу? М'яка легка тканина або більш жорстка структура?

Вибір кольору
Напевно у вас є свої власні уподобання щодо кольору, але коли мова йде про сукні подружки нареченої, все-таки дозвольте самій сукні вибрати колір. Мова йде про те, що кожен фасон і кожен матеріал як правило тяжіє до певного кольору, в якому вона буде виглядати краще за все. Для сучасного, оригінального крою, краще дотримуватися витончених, вишуканих тонів; класичне плаття може дозволити собі сміливість вібруючих відтінків, більш сміливих квітів. Вирішіть спочатку, що для вас важливіше - колір сукні або ж деталі, наявні на ній, і дозвольте лише одному з них бути в центрі уваги. Основне правило, якого необхідно дотримуватися: уникайте занадто яскравих тонів - приглушені варіанти допомагають сукні з недорогих тканин виглядати більш благородно.

Вибір стилю
плаття дружкиДата вашого весілля може бути ще не визначена точно. Тому поки сьогодні панують одні модні тенденції, треба спробувати вписатися в моду майбутнього - вибрати плаття, яке тільки буде модним, наприклад, в наступному сезоні. Ми знаємо, що повертаються 80-ті, тому можна ризикнути приміряти на подружок сукні з рукавами-ліхтариками і пишну зачіску.

Будьте обережні з вибором стилю. Наряд не обов'язково повинен бути дуже простим та нехитрим. Якщо ж ви вибираєте оригінальний фасон сукні, він може виглядати як надзвичайно модним і цікавим, так і просто смішним і недоречним.

плаття дружкиВибір сукні

Дуже важливо, щоб вам сподобалися багато суконь перед тим, як ви виберете одну єдину, відібравши приблизно 5 варіантів з 10 дуже вам симпатичних, тому що далі треба залишити подружкам право підігнати модель під себе.

Якщо вам вдасться зібрати всіх в одному бутіку - прекрасно. Якщо ні, то відправте по електронній пошті фотографії з вашим вибором і дочекайтеся відгуків. Дуже важливо прислухатися до думки ваших подружок, тому що ви не повинні нав'язувати свій смак.

А якщо вам вже набридла та суєта з вибором весільної сукні, можна трошки розслабитись і зіграти в online rpg ігри. Потім можна знову братись за свої справи...

завантаження...
 

Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин