завантаження...

Роль та обов'язки дружби

дружбаРоль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі нареченої або родичці. Це повинні бути люди відповідальні, комунікабельні, винахідливі, які володіють чарівністю, організаторськими здібностями, хорошим смаком і, звичайно ж, почуттям гумору.

Почесний обов'язок дружби особливо помітний, коли під час одруження він простягає колечко нареченої нареченому і виголошує промову на прийомі. Йому належить виконати немалу підготовчу роботу ще до весілля. На нього лягає велика відповідальність і під час церемонії. Людина, якій запропонована роль дружби, повинна добре подумати, чи справиться вона з своїми обов'язками, перш ніж прийняти пропозицію. Якщо найближчий друг нареченого не підходить для такої ролі, краще тактовно пояснити йому це і вибрати другого, ніж піддавати ризику зриву настільки святковий і важливий захід.

Перш за все дружба разом з нареченим зустрічається з сім'єю нареченої, щоб розподілити обов'язки на час підготовки весільного святкування. Крім налагодження відносин, ця зустріч проводиться для того, щоб уникнути дублювання дій обома сторонами.
 Дружба може надати велику допомогу в комерційних питаннях при підготовці до весілля. Наприклад, після того, як наречена і наречений вибрали місце, де буде проходити церемонія їх одруження, він може узгодити дату, час, очікувану кількість гостей, дізнатися, скільки коштують ті чи інші послуги, квіти і т. д.


дружба

Обов'язки при реєстрації шлюбу

Нарешті настає день весілля, і дружба повинен приготуватися до бурхливої діяльності.
 Зранку в цей день він забирає бутоньєрки, телеграми і вітальні листівки, щоб зачитати їх на банкеті.
 Обручка нареченої також зберігається в нього. Він повинен доставити до церкви чи рагсу одягненого належним чином нареченого за 20-30 хвилин до початку церемонії. Під час церемонії дружба є однією з головних дійових осіб; передає нареченому обручку нареченої, виконує функції свідка з боку нареченого, слідує весь час за молодими, розписується в журналі реєстрації шлюбів, керує фотографом.
 Потім він разом з дружкою нареченої в другій машині відправляється на банкет.

дружбаОбов'язки на застіллі

На застіллі дружба створює доброзичливу атмосферу для молодят, керує діями фотографа.
На початку застілля він повинен встати і надати слово для виголошення промов.
 Дружбі необхідно подумати і про свою промову, яка являється важливим моментом застілля. Більшість чоловіків така перспектива лякає, тим не менш дружба повинен докласти всіх зусиль, щоб зробити свою промову такою, яка запам'ятовується і яка є феєричною. Після промови він зачитує вітальні телеграми і відкритки. Потім дружба проголошує тост і запрошує молодих розрізати весільний торт. Після цього офіційна частина закінчується, гості починають вести себе більш невимушено і, якщо передбачена музика, танцювати.
 Тепер на кілька годин дружба може розслабитися, турбуючись тільки про те, щоб не пропустити час, коли молодим треба буде покинути застілля.

Завершення вечора

Нарешті, дружба зобов'язаний на завершення святкового вечора, переконатися в тому, що всі гості забезпечені транспортом, який доставить їх додому.

Замітка:  Весільний фотограф стає самим головним свідком на весіллі, переживає цей день разом із закоханими молодятами у всій його красі. Він відповідає за якість та настрій створених маленьких шедеврів. свадебный фотограф не потребує додаткової реклами, за нього скажуть його роботи.

завантаження...
 

Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин