завантаження...

У чому повинна бути одягнена дружка - поради та рекомендації

На весіллі у нареченої головною помічницею є дружка, у неї багато обов'язків і турбот. Саме вона надає допомогу нареченій у найскладніший період - підготовки до торжества, і під час самого торжества.

Після нареченої це друга гостя, на дружку звертають не менше уваги, тому їй необхідно бездоганно виглядати. Сьогодні ми розповімо вам, як дружка повинна бути одягнена.

Підбираючи для подружки нареченої сукню, слід не забувати, що її наряд повинен поступатися у красі наряду нареченої - адже це її день. Отже, до процесу підбору наряду необхідно підійти зі смаком і розумом. Зверніть свою увагу на  стильную одежду оптом  - завжди великий вибір та доступні ціни.

Непогано б, щоб дружка була одягнена в сукню, відповідну по стилю весільної сукні нареченої. Її можна підібрати в романтичному або класичному стилі, доведеться до місця і екстравагантний стиль - важливо виглядати, як подружка нареченої, що розділяє пристрасті в одязі нареченої і її смаки.

Для дружки небажано зупиняти свій вибір на вже дуже помітних кольорах, інакше винуватицю торжества ви можете затьмарити. До того ж слід не забувати, що на весільному торжестві білий наряд повинна мати лише тільки одна наречена - це її день. Колірна гамма, найбільш підходяща для вбрання подружки нареченої - перлинно-сріблясті, ніжно-золоті, блакитні та рожеві відтінки, крім цього, відтінки "кремового" кольору, давня назва - "слонової кістки" і кольору пудри.

Пам'ятайте, що на весіллі вбрання подружки нареченої повинно стати гранично комфортним і зручним. Бо в період усього свята вам доведеться допомагати нареченій і багато рухатися.

У цьому сезоні для дружок в моді максі-сукні, зроблені з легких, повітряних тканин, а саме: шовк, гіпюр, шифон, атлас, мереживо та ін.

Щодо ж силуету сукні, то в цьому випадку необхідно підбирати фасон, враховуючи особливості фігури. Так, для дівчат зі стрункою фігурою чудово підійдуть короткі облягаючі силуети, «завищена талія» і в грецькому стилі. Сукні з мінімальним розширенням донизу або прямокутної форми вибирають тоді, коли необхідно підправити складні моменти фігури.

Також сукню можливо прикрасити всілякими обробками. У моді вишивка, драпірування, камені, стрази, волани та ін. Найбільш красиво мають вигляд моделі суконь, оброблені прозорим мереживом.

Вибравши плаття дружки, вам необхідно підібрати до нього і взуття. Воно неодмінно повинно поєднуватися з нарядом, бути комфортним та зручним.
завантаження...
 

Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин