завантаження...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

овен

 

Овен
Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це за кілька хвилин перед виходом, їх зовнішній вигляд буде чудовий.
У них талант в самий останній момент, додати ту родзинку, яка створить неповторність образу.

Червоне плаття - саме для пристрасної жінки - Овна. Справжня Кармен...Вишукані аксесуари і образ довершений.

див. фото

 

 

 

 

телець

 

Телець
Тельцям буде потрібно якийсь час для вирішення питання що надіти. Головним критерієм для них є стильність, тому  вони мають властивість затримуватися біля шафи, вибираючи вбрання, яке буде відповідати нагоді.

Все яскраве, блискуче для жінок - Тельців. Плаття з переливом, з широким атласним поясом саме для них. В такому вбранні спокусливі форми цієї жінки будуть підкреслені.

див. фото

 

 

 

 

близнюки

 

Близнюки
Близнюкам часто важко вирішити, що вони надінуть. Але деякі представники цього знака, можуть надіти все підряд і, при цьому будуть виглядати цілком стильно.

Багато кольору, контрастів, стильні аксесуари - вибір жінок - Близнюків...Жвавість  їхньої натури відображається і в стилі....

див. фото


 

 

 

 

рак

 

Рак
Раки часто одягаються під настрій. Червоний - щастя, радість; синій - смуток; бірюзовий - роздуми. Тим самим вони хочуть привернути до себе увагу, наприклад, одягнений який не будь яскравий аксесуар, як би говорить: "Підійди до мене, поговори зі мною, подивися на мене". Але на жаль, не кожному дано зрозуміти подібний шифр кольору.

Романтична, глубока натура відображається у стилі жінки - Рака. Поєднання кольорової гами, особливо морської - це її козир.

див. фото

лев

 

Лев
Леви жити не можуть без яскравих і насичених кольорів! Вони не побояться заявити про себе, вдаючись до яскравих тонів, але при цьому, леви перебірливі. Якщо лев бажає показати свою перевагу, він скаже співрозмовнику, яка вартість його дорогого вбрання!

Шикарна та царська - це жінка - Лев. Насичений колір, неймовірний дизайн саме для неї. Не забудьте про діаманти.

див. фото

 

 

 

 

діва

 

Діва
Діви гранично акуратні і навряд чи  перенесуть м'ятий або брудний одяг. При найменшому натяку на дірку в светрі, вони, не роздумуючи, ставлять латку, те саме можна сказати і про будь-які інші речі, або викидають їх.

Жінка - Діва - елегантна, справжня леді. Пастельні, натуральні кольори саме для цієї дами. 

див. фото

 

 

 

 

 

терези

 

Терези
Терези ніколи не вдягнуть занадто багато, так само як і надто мало. Незалежно, яка погода на вулиці: дощ або сонце, терези знайдуть, що на себе вдягнути.

Жінка - Терези має природжене відчуття смаку...Нічого зайвого, почуття міри - її девіз. Простий крій та унікальні аксесуари - це саме ця жінка.

див. фото

 

 

 

 

 

скорпіон

 

Скорпіон
Скорпіонам зовсім неважливо, в чому вони з'являться на публіці, вони прекрасно знають, що всім сподобається їх вибір. Ніхто і не помітить зайвого. А все через те, що харизматичним скорпіонам не обов'язково красиво одягатися для того, що б виглядати на всі 100.

Загадкова, харезматична  - це справжня жінка - Скорпіон. Відкрита спина або сексуальне декольте - всі погдяди направлені на неї. Що не кажи жінка - вамп.

див. фото

 

 

 

 

стрілець

 

Стрілець
У стрільців відсутня будь - яка  залежність від вибору одягу, ними керує жага пригод, опускаючи на другий план моду!  Але на їх щастя, вміння поєднувати одяг, дозволяє бути стильними.

Вогняна жіночка з почуттям гумору і життєвою енергією. Жінка - Стрілець поєднає те, що не поєднується і навпаки. Добавте до образу золоті прикраси.

див. фото

 

 

 

 

козеріг

 

Козеріг
Козероги практично ніколи не носять синтетику, вважаючи за краще вибрати 100 відсоткову бавовну. В одязі для них головне - практичність!

Жінка - Козеріг - практична натура. Зручна сукня  по фігурі без зайвої яскравості саме для неї. Проте саме таке плаття підкреслить її красу.

див. фото

 

 

 

 

 

водолій

 

Водолій
Для того щоб водолії відчули себе ошатними їм достатньо просто вдягнути джинси. Але вже якщо їм все-таки, довелося приміряти на собі вечірню сукню, то повернувшись додому, вони з особливою пристрастю зірвуть з себе цей одяг і одягнуть, свій улюблений старенький светр!
  

Неймовірна винахідниця, шукає нестандартні підходи...Унікальне плаття, цікаві аксесури, свіжість ідей - жінка - Водолій у всій красі...

див. фото

 

 

 

 

риби

 

Риби
Риби тяжіють по більшій мірі до взуття. Незалежно від купи черевиків або туфель в особистому гардеробі, вони будуть знову і знову шукати взуття за смаком. Вибір взуття ніяк не відноситься до одягу, швидше за все, риби будуть підбирати одяг під взуття. Основний тон образу створює взуття!

Спражня шопоголічка, яка слідкує за модними тенденціями і притримується їх. Вона обов'язково вибере ультрамодну сукню з нового сезону і поєднає наприклад з ретро - зачіскою. Ну а взуття у жінки - Риби - просто мрія для кожного.

див. фото

Цікаво знати: Тамада на свадьбу Киев замовити просто та зручно на тематичному інтернет сайті. Доступні ціни та професіоналізм забезпечені.

завантаження...
 

Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин