завантаження...

Як привітати молодих у день весілля?

Весільні привітанняВсі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні особливості. Перша: усні побажання (привітання) - це ті, що ми вимовляємо вголос на весільному застіллі; і друга, яка являє собою якийсь набір слів, написаних на весільних листівках, плакатах та інших носіях.

Здавалося б, що може бути простіше, написати кілька щирих слів, віддати маленьку крапельку душевної теплоти, але що ми маємо, розбираючи купу весільних листівок після торжества? На глянцевій листівці, серед сумбурного скупчення квітів, лебедів, обручок і сердечок зазвичай у вигляді рожевого або золотого тиснення нас чекають нехай хороші, але ЧУЖІ слова, які молодята навіть навряд чи прочитають.

А внизу до болю знайомим корявим почерком підпис, наприклад, «від подружки Тані». Найцікавіше, що на різних листівках ці поздоровлення можуть повторюватися. Сенс листівки втрачений.

За правилом хорошого тону, ви самі, своєю рукою повинні написати СВОЇ побажання, навіть, якщо вони будуть складатися з одного речення. В інтернеті можна знайти безліч забавних і милих «поздоровлень». Ваш почерк додасть їм потрібну теплоту.

В усних привітаннях (тостах) існує якесь «правило заходів», яке можна виразити коротко так: чим більше гостей на весіллі, тим коротше привітання. Тому, яким би глибоким змістом не були б наповнені ваші слова, постарайтеся вкластися приблизно в одну хвилину.

Друге правило усного привітання можна назвати «чарка гумору». Чим вище градус в крові гостей, тим веселішим і гострим повинен бути ваш тост. Ідеальний формат-грайливий чотиривірш або прикольные поздравления на  свадьбу в стихах.

Поздоровлення близьких родичів, на жаль, завжди однотипні. Початок такий - неодмінно «здоров'я, любові, щастя, дітей, грошей та інших матеріальних благ», закінчують, як правило, так: «буде важко, вчіться прощати образи, вчіться розуміти один одного і т.д.».

Про що ви? Нехай відважні молодята хоч трохи побудуть в щасливому невіданні з приводу іншого боку шлюбу! Вони ще встигнуть всі зрозуміти, у них все життя попереду. Говоріть тільки про хороше. Ложка дьогтю тут зовсім ні до чого.

І наостанок, хочу навести одну коротку притчу-тост, яка мені здалася досить милою:

«По піску йшов чоловік. Позаду нього залишалися два ланцюжки слідів - його власні і ангела-хранителя. І ось подув сильний вітер. Йти стало нестерпно важко. Людина озирнулась і побачила тільки один слід. Небо прояснилося, буря пройшла. Сліди ангела знову з'явилися поруч.

Тоді людина заремствувала: «Чому ти покинув мене, коли мені було так важко?» А ангел відповів: «Я не залишав тебе. Озирнувшись, ти бачив тільки один слід, тому що я ніс тебе на руках! » Дорогі молодята! Будьте ангелами хранителями один для одного! »

завантаження...
 

Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин