завантаження...

14 лютого: 5 подарунків для неї

5 подарунків для неїВибирати подарунок для коханої жінки - справа не проста. Але існують ідеї, з якими складно потрапити в халепу. Перед вами 5 способів перетворити кохану в дівчисько, що скаче до стелі від радості.

Ідея 1

Той, хто впевнений, що гаджети можна дарувати тільки чоловікам, жорстоко помиляється. Той, хто зараз іронічно зауважив: «Пароварка - теж гаджет», - теж лукавить. Кухонна техніка - дійсно чарівний помічник для багатьох відчайдушних домогосподарок.

Але це не означає, що стильний телефон, хороший фотоапарат чи нова електронна книжка не порадують вашу обраницю. Зрештою, високотехнологічний планшет теж стає найромантичнішим подарунком, якщо ви вдвох будете смотреть фильмы 2011 на ньому. 

Ідея 2

Кожна дівчина таємно мріє якщо не прикрашати собою обкладинку модного журналу, то як мінімум мати в фотоальбомі красиві знімки себе коханої. Подаруйте своїй нареченій фотосет у професійного фотографа! А може бути, ви зважитеся приєднатися до неї і разом відтворите свою історію кохання у фотографіях? 

Ідея 3

Піднести коханій дивовижню нижню білизну - це спосіб порадувати її, підкреслити вашу близькість та внести пікантну нотку в інтимні стосунки. Якщо вас бентежить власна некомпетентність, придивіться до цифр і букв на бірках в її шухлядці для білизни, потім відправляйтеся в відомий магазин і зверніться за допомогою до консультанта відділу. Тут ви можете орієнтуватися і на свій смак теж, оскільки цей подарунок - для вас двох. 

Ідея 4

Про кращих друзів дівчат складаються пісні. Але тут потрібно бути обережним: діаманти - хоч і дорогий, але вельми стриманий подарунок. А ось з іншими дорогоцінними каменями і золотом часто виникають незручності. Зверніть увагу на те, які прикраси та матеріали любють ваша дівчина. Цілком можливо, що золоті сережки з великими смарагдами так і провалялись у неї в шкатулці, тому що по-справжньому їй подобається дерев'яна біжутерія в етнічному стилі. Зате якщо ви спрацюєте, як Шерлок, і вгадаєте з аксесуаром, подяки коханої не буде межі! 

Ідея 5

Твердо знаєте, що вашу наречену враження радують більше, ніж матеріальні подарунки? Що ж, тоді несподівана екзотична подорож підійде в самий раз! Підготуйте заздалегідь всі документи, щоб забрати кохану в казку зі словами: «Хапай купальник, ми летимо на море!» 

Щасливого вам Дня всіх закоханих! 

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...