завантаження...

Будинок або квартира - вибір за вами ...


Кожен з нас мріє про своє власне житло. Це поняття відноситься і до приватного будинку, і до квартири. Але не завжди, купуючи таку нерухомість, ми відчуваємо себе незалежними. Сьогодні, щоб заробити гроші на своє житло, необхідно і час, і чималі зусилля. Накопичити заощадження, зібрати необхідну суму не так просто. Особливо важко вирішувати таке питання тим, у кого немає підтримки, заощаджень, стабільного доходу, стабільної роботи.
Не завжди наші доходи збігаються або хоча б покривають витрати. А питання житла регулярно встає перед молодими парами, після весілля хочеться жити окремо. Хочеться відчувати себе господарем в будинку. І багато хто часто замислюються про те, яке ж це буде житло. Це не простий вибір, тут багато нюансів, а головна перевага - своя нерухомість - більше інформації на сайті  http://kvs-centr.com.ua/.

При вирішенні такого серйозного питання треба врахувати всі сторони: чим відрізняється будинок від квартири; вирішення комунальних питань - найактуальніша проблема сьогодення; як протікатиме ваше життя в будинку або квартирі. Вирішуючи питання з житлоплощею, багато хто з нас звертаються в банки для оформлення кредиту, іпотеки і т.д. Але коли вирішене матеріальне питання, залишається визначитися з вибором, що купувати - будинок або квартиру. Звичайно, слід врахувати, що при оформленні кредиту на житло, ваша незалежність почнеться після погашення боргу перед банком.

Будинок відрізняється від квартири. Якщо ви купуєте квартиру, то ваші квадратні метри будуть стабільно постійними - кількість кімнат у квартирі обмежена, не завжди вдається перенести перегородки, особливо на 1 і останньому поверхах, враховується думка і згода сусідів. Якщо ви вирішили купити будинок, то у вас буде можливість добудувати необхідні кімнати, збільшити житлоплощу, з суміжних приміщень зробити роздільні. Звичайно, це питання часу, але перепланування в будинку буде залежати тільки від вас, згода сусідів не потрібно. Тут ви будете почувати себе вільніше.

Життя в будинку або квартирі, з часом, вимагає вирішення комунальних питань. Це не оплата за комунальні послуги, яка постійно зростає за відсутності самих послуг, а ремонт житла. Ремонт встає перед нами в самий невідповідний момент. Потекла батарея, прорвало трубу, проблеми з газовою колонкою або бойлером і т. д. Якщо ви живете в квартирі, то після вашого телефонного дзвінка до вас прийде майстер і усуне всі неполадки. Але при цьому враховуйте, що якщо ви затопили сусідів, то їх ремонт буде за ваш рахунок. У будинку все навпаки. Якщо своїми руками ви нічого не робите, то платите гроші. Сусідів ви не затопите, але ремонтом даху займатися вам. Тут вже не ЖЕК буде стежити за станом будинку, а ви.

Купівля будинку має на увазі і земельну ділянку. Її розміри будуть залежати від вашого бажання обробляти землю. Багато хто хоче жити в будинку, в той час як проживають в квартирі. Якщо в квартирі сусіди за стінкою шумлять, то в будинку такого шуму буде набагато більше. Починаючи від птахів в 5 ранку і закінчуючи цілодобовим гавкотом собак, які не дають відпочити, якщо ви до цього не звикли. Зважте всі за і проти. Така серйозна покупка вимагає особливої ​​уваги і підходу. Не завжди люди, що проживають у квартирі, можуть пристосуватися до життя в будинку.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...