завантаження...

Де жити: плюси і мінуси заміського будинку

 
Ринок заміської нерухомості починався з напівлегальної купівлі-продажу землі, контрастів між  перебуваючими по сусідству сільськими будиночками і розкішними особняками. У перших власників таких котеджів було багато проблем: підведення комунікацій, юридичні колізії, складнощі з пропискою, відсутністю інфраструктури.

Сьогодні багато проблем заміського житла залишилися позаду, умови життя стали там набагато привабливішими. Однак у заміського будинку в порівнянні з квартирою в мегаполісі сьогодні як і раніше є як свої плюси, так і мінуси.

Отже, плюси заміського будиночка. По-перше, це, звичайно, екологія. Погана екологічна обстановка в столиці - це основна причина, що спонукає киян перебиратися на ПМЖ в передмістя. До того ж фахівці запевняють, що дерев'яний будинок, на відміну від монолітного і панельного, може захистити від депресії.

По-друге, мешканці котеджних селищ мають можливість користуватися присадибною ділянкою. Якість об'єктів заміської нерухомості економ не поступається міському житлу. Будівельні та оздоблювальні матеріали, а також системи інженерних і комунікаційних мереж котеджів і таунхаусів відповідають західним стандартам.

Третя перевага заміського будинку - наявність гаража (часто на дві машини). Купуючи міську квартиру, за гараж ви платите окремо, до того ж кількість машино-місць завжди обмежена.

Четверте перевага - престижний адресу і престижне оточення (місцеві жителі позбавляються від величезної кількості сусідів). Престижність залежить від місця розташування будинку, віддаленості селища від Центру і наявності хорошої траси. Найбільш популярні напрямки - це строительство домов в подмосковье.

Головним "плюсом" цього житла стала краща екологія і відносна цінова доступність у порівнянні з землями в 50-кілометровій зоні.

До мінусів заміського життя можна віднести той факт, що зараз повністю готових селищ дуже мало. Перш гарною підмогою була іпотека. Людина купував заміський будинок за допомогою кредиту, займався обробкою будинку, живучи в цей час у своїй міській квартирі. Коли ж все оздоблювальні роботи були завершені, він продавав свою квартиру, гасив кредит і переселявся за місто. Сьогодні в умовах фінансової кризи взяти іпотеку стало не так просто, та й процентні ставки значно збільшилися. Тому якщо у покупців заміської землі раптом закінчаться гроші, то ситуація загрожує збільшенням "вічних будівництв". Звідси незадовільний стан під'їзних доріг, присутність на території селища робітників, будівельне сміття, шум і псують вигляд всього селища незавершені об'єкти. Крім того, у заміського життя є один істотний недолік - транспортні проблеми. У годину пік дістатися до центру швидко практично неможливо. На в'їзді до столиці рух ускладнений, особливо влітку, коли багато киян перебираються за місто і звідти їздять на роботу.

Ще один істотний мінус - це недостатньо розвинена інфраструктура заміських селищ. Звичайно, автомобіль допомагає подолати цю неприємність, але знову ж транспортні проблеми ... Подібних складнощів не буває у жителів елітних котеджних селищ: тут є супермаркет, де ви можете придбати все необхідне від продуктів харчування до дорослої та дитячої одягу, спортивний комплекс, салон краси , медичний центр, школи, дитячі садки, аптека, хімчистка і ресторан.

Якщо ж говорити про ціну, то за цим критерієм житло в найближчих котеджних селищах не надто відстає від столичного і дорожчає з тією ж швидкістю.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...