завантаження...

Декор будинку - досконалість в деталях! Поради щодо створення затишку.

Аксесуари в інтер'єрі - це важлива частина його оформлення. Здавалося б, невеликі деталі для декору, хто надає їм значення? На практиці, неможливо створити затишок будинку без того, щоб не додати в інтер'єр декоруючих елементів. Кілька секретів зі створення затишного інтер'єру допоможуть вам впоратися з цим.

Створити затишок будинку: правила

Не соромтеся розміщувати всюди речі і деталі для декору, зроблені своїми руками. Це не тільки найпростіший, красивий і індивідуальний спосіб створити затишок будинку, але ще і наймодніший! Всілякі рамки, шкатулки, картини, оброблені предмети меблів і все в цьому дусі зробить ваш будинок неповторним і дуже милим. Симпатичні дрібнички, ці речі формують вигляд вашої квартири. Одна з таких речей - конвекционная печь цена саме для вашого комфорту.

Не потрібно боятися того, що якісь речі несуть чисто декоративну функцію. Не все повинно бути функціонально, адже саме поняття «затишок» далеко від функціональності. Навіть якщо ви віддаєте перевагу мінімалістичному інтер'єру, трохи яскравих аксесуарів і деталей для декору просто необхідно, інакше ви будете відчувати порожнечу в будинку.

Але, щоб оформлення інтер'єру не призвело до позбавленого смаку результату, слід продумати все заздалегідь. Озирніться, подумайте, яких кольорів не вистачає у ваших кімнатах? Що потрібно додати? Бажано враховувати стиль всього інтер'єру. Що слід пам'ятати: елементи декору будинку повинні бути яскравішими, ніж загальне оформлення інтер'єру. Але й експериментувати боятися теж не варто: зрештою, декор будинку - це не кінцева обробка, завжди можна використовувати щось інше для прикраси, якщо перший варіант не підійшов.

Прикрашаючи кімнати, враховуйте їх специфіку. Наприклад, для вітальні хорошим варіантом будуть наступні деталі для декору: картини, великі фотографії в рамах, оригінальні вази або підлогові вазони, різноманітні дзеркала, подушки. Для спальні можна використовувати різні хутряні речі, килим з пухнастим і м'яким ворсом, всілякі нічники і світильники, для стін підійде щось легке і повітряне, наприклад, акварелі. У кухні, навпаки, потрібно щось більш вагоме. Прикрасьте її настінними тарілками, декоративною в'язкою лука, речами, прикрашеними кавовими зернами або крупами, всіляким начинням. Для кабінету підготуйте такі аксесуари, які допоможуть комфортній роботі. Наприклад, якщо це кабінет батька сімейства, який любить вирішувати важливі справи за сигарою, то елементом прикраси може стати красива попільничка.

Освітлювальні прилади як елемент декору будинку

Освітлення само по собі є одним з найважливіших елементів декорування квартири. Це також простий спосіб створити затишок будинку. Воно включає в себе не тільки такі деталі для декору, як всілякі світильники, але і розташування вікон, і навіть те, як світло падає з них днем.

За допомогою ламп, торшерів і світильників можна проставити акценти в інтер'єрі, щось підкреслити, а щось сховати. Світло - один з найпотужніших інструментів для створення затишку, це необхідна частина декору будинку. До того ж, самі по собі освітлювальні прилади прикрашають будинок.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...