завантаження...

Дизайн спальні для молодят

За традицією шлюбне ложе має бути новим. З цієї причини слід без помилки в розмірах вибрати і купити спальний гарнітур і будувати навколо всього цього всі свої міркування по дизайну спальні.

Один з головних героїв фільму «Хотабич» стверджував, що для романтичної обстановки потрібні килими, пахощі. Інший, директор комп'ютерного магазину, запевняв, що для даної ситуації потрібно багато компів. У багатьох своя думка на цей рахунок. Як же все-таки створити романтичну обстановку? Який повинен бути дизайн спальні молодят?

Інтер'єр спальної функціональної зони повинен бути оформлений таким чином, щоб оформлення виражало урочистість події і його інтимність. Головним елементом в дизайні спальні для молодят завжди буде ліжко.

Найбільш ефектно виглядає шлюбне ложе у вигляді серця. Але немає будь-якого протиріччя, якщо ліжко буде звичайної прямокутної форми. Балдахін надає ліжку особливі якості і дуже навіть вітається.

До речі за традицією шлюбне ложе має бути новим. З цієї причини слід без помилки в розмірах підібрати в меблевому магазині нове ліжко або спальний гарнітур і будувати навколо всього цього всі свої міркування по дизайну спальні для молодят. Не зробіть помилку, купуючи двоспальне ліжко, скомпоноване з двох окремих матраців.

Деякі готуються до урочистої події заздалегідь. Іноді за півроку до весілля виконується косметичний ремонт заповідного любовного гніздечка нової сім'ї. Але звичайно ж кінцеві штрихи в романтичній обстановці належить зробити в самий останній момент.

Досить часто прикрашається дизайн спальні для молодят з використанням драпірування, оформлення текстилем. Серед основних декоративних елементів використовується безліч живих квітів. Це, звичайно ж, троянди і кали, а також гербери і інші, бажано не сильно пахнучі квіти. Вони можуть бути прикрасою у вигляді букетів і багатоярусних інсталяцій. Так само використовуються в оформленні повітряні кулі. Фахівці аеродизайну можуть запропонувати оформити дизайн спальні витонченими композиціями і панно із звичайних і фольгованих наповнених гелієм куль.

У  дизайн интерьера  можна додати більшу за розміром картину на тему любові або величезну в багатій рамі фотографію молодят. Якщо дизайн спальні оформлений в класичному античному стилі, то цілком доречними в інтер'єрі будуть декоративні елементи у вигляді копій античних статуеток . Також непогано будуть доповнювати один одного букети квітів і аксесуари у вигляді голубів і янголят.

Вельми буде добре для дизайну спальні, якщо передбачити наявність свічок у витончених канделябрах. І взагалі освітлення спальні має бути дуже різноманітним і різнорівневим: від яскравої люстри до  бра.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...