завантаження...

Дизельний генератор для опалення: поради по експлуатації


Нерідко трапляється, що приватний будинок, розташований далеко від міста або великого населеного пункту, відключають і від електрики, і від системи опалення. Виною цьому можуть служити як  "раптово" наступивша зима, сильні морози або шквальний вітер, так і застарілі кабелі та опалювальні труби. У цьому випадку проживаючі у будинку люди терплять значний дискомфорт - адже централізоване опалення завжди можна замінити електричним каміном, а якщо немає електрики, то ніщо не зможе зігріти приміщення. Будувати імпровізовану пічку і, тим більше, розводити багаття в будинку - верх дурості, тому єдиним можливим варіантом для таких екстремальних випадків є застосування дизельного генератора.

Дизельні електростанції або генератори - це обладнання, що працює на рідкому паливі. Воно не потребує додаткових джерелах живлення, а тому застосовується там, де немає електрики. Тому, якщо ваш будинок часто відключають від електрики і опалювальної системи, єдиним можливим виходом з положення буде дизельний генератор.

Використовуючи дизельні генератори для опалення, необхідно пам'ятати декілька речей:

- Дизель генератори - це небезпечне обладнання. Якою би надійною не здавалася конструкція генератора, він працює на легкозаймистому рідкому паливі. Будь-який витік може призвести до виникнення пожежі. Якщо у вас є можливість розмістити генератор в окремому приміщенні, захищеному від загоряння та розповсюдження вогню, або за межами будинку, найкраще так і зробити.

- Опалення - витратний захід. Навіть використовуючи один камін, ви витрачаєте великий обсяг електроенергії. І якщо у випадку з роботою опалювального обладнання від мережі витрати на нього непомітні, то на паливо для дизельного генератора вам доведеться сильно витратитися. Тому ви повинні вибрати з двох варіантів: або розумно використовувати електрику, опалюючи лише те приміщення, де знаходяться люди (а ще краще - лише під час сну), або застосовувати економічні каміни, які витрачають мінімум енергії.

- Дизельні генератори - тільки для екстрених випадків. Не можна використовувати  генератор 200 квт  постійно в цілях опалення, так як в режимі посиленої і постійної роботи таке обладнання швидко виходить з ладу. Якщо подібні відключення відбуваються дуже часто, і ви проживаєте в приватному будинку, подумайте про установку твердопаливних, газових або дизельних котлів, які є набагато більш економічними і безпечнішими джерелами тепла в будинку.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...