завантаження...

Домогосподар - хто він?

ДомогосподарСловник Брокгауза і Ефрона визначає термін «домогосподар» як господаря (власника) будинку (будівлі) і як главу окремо взятої родини. Стереотипи сильні.

За даними однієї з газет, 90 відсотків офіційно заміжніх жінок проти того, щоб їхні чоловіки займалися домашнім господарством і ніде не працювали.

Традиційна роль чоловіка як здобувача багатьма жінками і чоловіками представляється невід'ємною чоловічою частиною, його основним обов'язком. Чоловік весь вільний час займається домашнім господарством або, більш того, віддає перевагу ведення будинку в якості свого основного роду діяльності? Ні, такого не повинно бути. Це не нормально!

Отже, що потрібно знати начинающей хозяйке. Мені, як і багатьом жінкам, до певного моменту була дивна навіть думка про справжніх чоловіків, які весь день зайняті домашніми справами і прекрасно управляється з дітьми будь-якого віку і статі. «Це не по-чоловічому!», - Думала я двадцять п'ять років тому, ще не обтяжена сімейними і батьківськими обов'язками. У ті роки я відрізнялася особливою різкістю висловлювань. А чоловік представлявся мені такою собі романтично налаштованої купою м'язів, який розсипав перед мною пелюстки троянд однією рукою і осипав діамантами іншою.

Але час лікує навіть дівочу зарозумілість. Тепер я точно знаю, що чоловік в ролі господаря нітрохи не менше мужній, ніж чоловік-пожежник або чоловік-банкір. Практика і заняття бодібілдінгом показали, що купа м'язів найчастіше впадає в ступор побачивши нестандартні ситуації, «красавчики» вимагають до себе більшої уваги, ніж вони готові віддати, а багатенькі щиро вірять, що купити можна все.

Жінці потрібен Чоловік, так само як і Чоловікові потрібна Жінка. Це природна закономірність.

Сімейна жінка, обтяжена роботою, побутом, дітьми та іншими турботами, хоче, щоб поряд із нею був чоловік небайдужий, що розділяє її турботи і прагне полегшити їй життя. Тоді вона могла б більше часу приділяти собі і своїм коханим і близьким.

Вона прийшла, а будинок прибраний, діти нагодовані, посуд помитий, рідний чоловік радісно зустрічає і чесно посміхається, а не розглядає екран телевізора.

У житті буває різне. Колись успішна людина втрачає все, в тому числі віру в себе. А втратити в цьому житті ми можемо багато чого - від роботи до здоров'я. Для виходу з цього стану шляхів багато. Самий шанований і звичний - наверх, назад, ще вище. Самий невдалий і в той же час зрозумілий - в деградацію. Шлях здобуття себе у веденні будинку, в прийнятті на себе всіх домашніх, господарських, сімейних турбот лежить осторонь від цих доріг.

Ті ж особини чоловічої статі, що на прохання дружин допомогти по господарству починають міркувати про жіночі і чоловічі обов'язки, просто не хочуть робити часто неприємну, важку, нецікаву роботу. Можна подумати, що жінки це люблять. Розвага у них така. Хобі. А їм просто нікуди подітися. Їм доводиться звалювати все на свої плечі, і цей вантаж не дозволяє їм повірити, що може бути інакше ...

Я приїжджаю додому, і ти зустрічаєш мене. Один або з сином. Ми йдемо додому. Уже в під'їзді я відчуваю смачний запах. Я знаю - це від нас. Це ти приготував мені вечерю. Поки я перевдягаюся, він накриває на стіл. Ми їмо і балакаємо про всякі новини.

Мені так добре, що я не можу вчасно лягти спати, але ж мені рано вставати. Кожен день я дякую життя за те, що ти є. Якщо б вона йшла по-іншому, у нас би нічого не було.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...