завантаження...

Фотоколаж своїми руками для оригінального подарунка та прикраси інтер'єру


Сьогодні колаж вважається своєрідним дизайнерським прийомом, що полягає в комбінуванні на одній поверхні різних матеріалів. Колаж - слово французьке і дослівно означає «наклеювання». Технічний прийом, коли на основу наклеюються різні за кольором і фактурою шматочки матеріалів - картинки, папір, тканину, фольга - з'явився в мистецтві давно.

У глибоку давнину таким способом прикрашали свої будинки - при розкопках в Китаї знайдені колажі, що представляють собою красиві композиції з полотна та природних матеріалів (каменів і сухоцвітів). У техніці колажу можна використовувати і ручну роботу - малювання пером або пензлем. Особливо популярні були колажі в 20-х роках минулого століття.

Навіть великий Пікассо використовував у своїх роботах етикетки та газетні вирізки для додання своїм творам більшої реалістичності та виразності.

А з приходом в наше життя фотографій, з'явилися і фотоколажі - своїми руками наклеєні знімки на будь-якій основі.

Етапи створення фотоколлажа
Вибір теми


Зазвичай фотоколаж представляє якісь значні події, пам'ятні моменти в житті. Темою може бути весілля, ювілей, новонароджена дитина, випускний бал, подорож - ідеї життя підказує саме, іноді в одному колажі відбивається вся біографія.

Підбір фотоматеріалів

Важливий момент підготовки колажу. Треба відібрати якісні фотографії, обрізати їх до потрібного формату (можна використовувати фігурні ножиці). Вони чорно-білі, при необхідності їх можна відсканувати і оновити, надаючи їм певний стиль.

Оформлення

Основний етап, що вимагає проявити всі свої творчі здібності, смак, уяву. Наприклад, колаж, присвячений святкуванню дня народження, можна оформити елементами декору та яскравими рамочками, що створюють святковий настрій.

Паперовий фотоколаж

Такий «шедевр» може зробити людина без художніх талантів і навичок. Як зробити  детский фотоколлаж  своїми руками? Для самого простого варіанту знадобиться фоторамка, яку завжди можна купити або виготовити самому, або звичайний картон для основи, фотографії, скотч і лак для декупажу. Продумайте тематику і схему розташування знімків, наприклад 4 на 12 Підготуйте фотографії, обріжте за розміром. Якщо картон не декоративний, його можна підфарбувати. Закріпіть знімки на основі подвійним скотчем і покрийте лаком для декупажу (багато обходяться і без нього). Для симетрії, спочатку закріплюйте знімки по периметру, потім можна заповнити середину в довільному порядку. Все - колаж готовий, залишилося прикріпити його на стіну липкою стрічкою або кнопками. Можна оформити рамку в будь-якому стилі - черепашками, квіточками, стрічками. Такі колажі робили ще наші бабусі, а ось фотоколаж із сірникових коробок виглядає досить незвично.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...