завантаження...

Хлібопічка.Як бути гарною господинею?

ХлібопічкаКухня сучасної господині схожа на невелику виставку технічних новинок і результатів розвитку прогресу.

І якщо раніше (років так сто тому) бути гарною господинею означало невтомно трудитися, працювати на кухні і вивчати кулінарні книги, то зараз справитися з цим завданням допомагає побутова кухонна техніка. Однак не варто забувати, що крапелька душі, додана в блюдо, приготоване за допомогою побутової кухонної техніки, абсолютно не завадить і при цьому зробить кулінарний шедевр справжнім витвором мистецтва з відповідними смаковими якостями.

Складно уявити собі сучасну кухню без таких аксесуарів, як набор столовой посуды, електрочайник, мікрохвильова піч, кухонний комбайн, електрична м'ясорубка, блендер, міксер, тостер і так далі.

Іноді здається, що ми знаходимося не на звичайній кухні, а в демонстраційному відділі побутової техніки якогось супермаркету.

Проте кінцева мета результату роботи всіх цих електроприладів полягає в тому, щоб полегшити життя жінці на кухні, скоротити час, який витрачається на приготування їжі, зберегти сили, здоров'я і гарний настрій. З таким арсеналом нескладно буде впоратися і чоловікові. Варто довести ще раз теорему про те, що чоловіки - кращі кухарі і кулінари, ніж прекрасна половина людства.

Не так давно ряди електричних побутових приладів, створених на допомогу господині на кухні, поповнила електрична хлібопічка . Форма (а вона буває і поздовжня, і поперечна, вертикальна або горизонтальна), розміри можуть бути різними, але базові функції, закладені в програму, як правило, у всіх хлібопічок однакові.

Крім того, що хлібопічка пече смачний хліб, вона вміє ще й замішувати тісто різних сумішей. Рідке, напіврідкі, круте. 75% роботи з приготування домашніх млинців, вареників, пельменів і булочок ця чудо-машина бере на себе. Від господині потрібно лише сформувати майбутній виріб з тіста і приготувати його або на плиті, або в духовці.

Ще хлібопічки вміють варити джеми, варення, повидло. Потрібно тільки засипати вимиті ягоди, додати цукор і вибрати необхідну програму. 

Є також хлібопічки, що володіють функцією приготування йогуртів і солодких сирків. Тоді вся ваша родина зможе ласувати не тільки свіжим хлібом, булочками, печивом, варенням, джемом і повидлом, а й домашньою кисломолочною продукцією.

Як правило, вартість хлібопічки безпосередньо залежить від функцій, включених в її програму. Однак чим більше можливостей у чудо-машини, тим більше корисних і смачних виробів ви зможете приготувати на своїй кухні без особливих зусиль і без залучення додаткових електроприладів. Перевагу при виборі хлібопічки варто віддавати продукції відомих фірм, які виробляють побутову кухонну техніку. Тоді можна не переживати, чи будуть вказані програми коректно працювати і чи дійсно антипригарне покриття контейнера. Краще вибирати сертифіковану продукцію, на неї і гарантія буде поширюватися в разі чого, і служити вона буде вірою і правдою.

Домашній ароматний хліб, ніжні пельмені з смачного тіста, варення, пишні булочки, фруктовий йогурт ... Виявляється, бути доброю господинею і смачно готувати не так вже й складно - з надійною помічницею на кухні, хлібопічкою.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...