завантаження...

Калорифери: корисна інформація

alt
Калорифер представляє собою теплообмінний елемент опалювальних, вентиляційних, сушильних, а також кондиціонюючих систем, який дозволяє нагрівати повітря в процесі його проходження по каналам вентиляції. Може також застосовуватися для вентиляції приміщення. Калорифери є ефективними приборами для обігріву будівель великої площі. Вони також ефективні в будівництві, коли потрібна постійна просушка приміщень або матеріалів. Калорифери можуть створювати перепад температур до 110 ° C, і навіть при низьких температурах без додаткової підготовки обробляти повітряний потік, який надходить зовні в систему припливної вентиляції.
Принцип роботи калориферів

При проходженні через ребра теплообмінника все зовнішнє повітря інтенсивно починає прогріватися за рахунок змішування з гарячим повітрям, яке надходить від зовнішньої поверхні трубок нагрівального елементу, і потім потрапляє прямо в опалювальне приміщення. В деяких калориферах є функція рекуперації, при якій видаляється з приміщення тепле повітря використовується, щоб додатково добре нагрівати холодне припливне, дозволяючи при цьому економити потужність калорифера. Якщо ви не знаєте, яка саме модель вам потрібна, то попросіть вибрати калорифер фахівця.

Види калориферів

В якості теплоносія в калориферах може виступати проста вода, пара або ж електрика. Відповідно до типу теплоносія калорифери поділяються на парові, водяні та електричні.

Водяні калорифери і парові  калориферы кск  розрізняються як одноходові, так і багатоходові по виду руху теплоносія. Одноходові монтуються вертикально, щодо патрубків, і сам теплоносій в них рухається по всіх трубках одночасно, а ось багатоходові встановлюються горизонтально, і теплоносій рухається по трубках набагато швидше, збільшуючи теплопередачу.

Нагрівальна поверхня водяного теплообмінника складається з гладких або оребрених трубок. При цьому всі якісні характеристики оребрених моделей набагато вищі, ніж гладких, незважаючи на менше число трубок. Трубки можуть розташовуватися як в шаховому, так і в коридорному порядку і бути сталевими або алюмінієво-сталевими.

По конструкції ребер нагрівачі можуть бути спірально-навивними, пластинчастими і накатними.

Встановити калорифер варто лише при наявності бойлера або парового котла, в іншому випадку будуть потрібні додаткові витрати на обладнання та на проведення всіх відповідних комунікацій.

Електричні калорифери не вимагають монтажу спеціалізованого обладнання, але при цьому володіють меншою потужністю і підходять для споруд площею не більше 95 м2. Їх перевагою є те, що даний теплоносій взагалі не втрачає температури, завдяки розташуванню ТЕНів. Більш того, електричні калорифери є більш компактними і можуть підійти навіть для дому, як джерело обігріву.

Переваги калориферів

Калорифери володіють потужністю і при цьому дозволяють обігрівати великі площі, що рідко під силу більшості інших обігрівачів. Зовнішнє повітря, навіть дуже низька температура, нагрівається досить швидко і відразу надходить прямо в опалювальне приміщення. У калориферів є система ступеневого регулювання потужності і регулятор температури, який дозволяє забезпечувати безпеку експлуатації пристрою. Ви зможете купити калорифер в будь-якому магазині промислової або кліматичної техніки.

Робочі технічні дані калориферів залежать від великої кількості факторів, таких як температура зовнішнього повітря, площа приміщення і ін .. Перш ніж придбати калорифер, варто серйозно поставитися до підбору моделі і проконсультуватися з фахівцем.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...