завантаження...

Каміни в інтер'єрі - класична розкіш в сучасному світі

Каміни в інтер'єрі стали звичним явищем. Це символ затишку, комфорту, респектабельності. Однак недостатньо лише підібрати камін, який буде подобатися господареві, потрібно, щоб він вписувався в інтер'єрне оформлення кімнати, відповідав йому за стилем, розмірами, виду обробки.
Камін в будинку займає центральне місце, відповідно, він відразу кидається в очі. Отже, вибираючи камін, замовник повинен врахувати всі важливі моменти, які можуть позначитися на гармонії інтер'єру і ексклюзивності обробки кімнати. Тільки так в підсумку можна отримати красиво декорований простір.

Камін для вітальні: стилі виконання

Вітальня з каміном - заповітна мрія багатьох, яку можна реалізувати, вибравши модель, яка підходить за стилем виконання наявної обробці приміщення. Для цього виробники пропонують різний дизайн камінів, здатний гармонійно вписатися в будь-яку вітальню. З найбільш популярних каменів можна виділити:

класичні - елегантні, прості в оформленні споруди, які підходять для віталень в англійському, строгому вікторіанському стилі. Такі осередки забезпечуються порталами суворої, П-подібної форми, відкритими топками. Для облицювання і декоративної обробки застосовують барельєфи, дорогі кахельні плитки авторської роботи, колони, витончені скульптурні композиції, натуральний камінь - наприклад, доломіт, мармур та ін .;
помпезні, пишні - такі каміни в інтер'єрі рекомендуються для кімнат, оформлених в стилях бароко, рококо. Вони прикрашаються різьбленими елементами, мозаїкою, тематичними сюжетами. В обробці присутній золото, мармур, кахлі, прикрашені багатими рельєфними орнаментами;
монументальні каміни в стилі Ампір - величні споруди, декоровані позолотою, вінками з лаврового гілочок, колонами з витіюватими формами, мармуровими плитками. Цей стиль передбачає пишне оздоблення, характерне для наполеонівської епохи;
купить камин в интернет магазине  в яскравому сільському стилі - такі каміни в інтер'єрі, фото яких можна подивитися, мають яскравий, цікавий дизайн. Це і кахельні каміни, декоровані кольоровими плитками-кахлями з тематичної сюжетної розписом або опуклими орнаментальними зображеннями, і прості вогнища, оброблені цеглою або плитами черепашнику.

Кахельні каміни в інтер'єрі

Камін у вітальні може мати будь-який вид від суворого до величного. Особливо розкішно виглядають вогнища, в облицюванні яких використані ручні кахлі. Такі плитки, доповнені невеликий порожнистої коробочкою на тильній стороні, виробляються з глини. У процесі роботи вони декоруються рельєфними візерунками, розписами, кольоровою глазур'ю. У декорі можуть бути присутніми:

пейзажні малюнки;
пасторалі;
сценки палацового життя, полювання, міфологічні сюжети;
традиційні орнаменти;
міські мотиви;
малюнки морської тематики та ін.
Кахлі відносяться до дорогих матеріалів, тому що виробляються вручну, на замовлення. Однак вітальня з каміном, облицьованих кахлями, завжди буде виглядати розкішно, оригінально і благородно. Завдяки тому, що кахлі можуть оформлятися в будь-якому стильовому напрямку, такий камін буде доречним і в сільських стилях інтер'єру, і в класичних, бароко, рококо, арт-деко, модерн.

Особливості використання камінів в інтер'єрі

Камін у вітальні сьогодні можна зустріти не тільки в приватних особняках, а й в міських квартирах, що дозволяє наявність електричних моделей домашніх вогнищ. Цей традиційний для англійського будинку елемент раніше використовувався для установки в бібліотеках, домашніх кабінетах. Англійські аристократи знали, як створити респектабельну обстановку. Кабінети обставлялися диванами з шикарною шкіряною оббивкою, секретер з дорогої деревини, столами з масивними стільницями і високими кріслами. Декоративний камін в такій обстановці виглядав благородно, і створював той необхідний затишок, щоб власник кабінету міг спокійно працювати або відпочивати, дивлячись на мерехтливе полум'я.

Сьогодні каміни використовують і в обстановці кабінетів, і в віталень. При цьому для будь-якого стилю можна підшукати модель, яка повністю відповідає навколишньому середовищі. Наприклад, для бібліотек, кабінетів з класичною обробкою, підійдуть строгі, лаконічні каміни з піщанику, цегли, граніту, теракотових кахлів.

Інтер'єри модерн відрізняються світлом, мінімальною кількістю меблів, простором. Каміни для таких приміщень повинні бути легкими, але в той же час красивими, елегантно декорованими рослинними орнаментами.

Для інтер'єрів кантрі підійдуть красиві і «веселі» каміни, декоровані кахлями. В обробці можуть використовуватися і традиційні мотиви, наприклад характерні для древньої Русі, середньовічної Голландії та Англії, і сучасні. Такі каміни можна використовувати на кухні в стилі Прованс, в вітальні, оформленої в лофт-стилі, в типових сільських інтер'єрах.

Вибираючи камін, слід врахувати багато, і розміри приміщення, і основний колір обробки, меблів, стиль інтер'єру. Тільки якщо дотриматися всіх вимог, можна отримати камін, який стане центральним елементом вітальні або кабінету, і буде кращою прикрасою кімнати і символом домашнього тепла.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...