завантаження...

Капітальний ремонт квартири: з чого почати?


Як будь-яка серйозна справа, капітальний ремонт починається з плану. Продумати слід все, від розташування розеток, майбутньої розстановки меблів і санвузлів, до тимчасового періоду, коли ремонт буде здійснюватися.

Тяга людей до благоустрою житла має яскраво виражену циклічність, яка обумовлена ​​як кліматом, так і психологією - в роботах є пікові сезони, а є затишшя. Якщо  випасти з цього циклу, то можна заощадити кошти, і виграти в якості обробки. Найбільш активний по ремонтним роботам період - це друга половина літа. Якщо завбачливо підготуватися раніше і запросити бригаду працівників, то вони не будуть заламувати ціну в умовах підвищеного попиту, і не будуть поспішати перейти на інший об'єкт. Наш клімат серйозно впливає на цикл - взимку ремонт проводити практично неможливо через необхідність вентилювати приміщення, а перепади температур для обробних матеріалів протипоказані. Тому, продумавши взимку всю теоретичну частину ремонту, можна приступати до практики наприкінці весни.

Для спрощення праці працівників, що здійснюють ремонт, господареві краще покинути житло разом з речами. Ця, не всіма замовниками усвідомлювана необхідність, значно полегшує роботу будівельникам. У порожній квартирі набагато простіше здійснювати послідовно всі етапи робіт не займаючись окремо різними приміщеннями слідом за мігруючими господарями. Відсутність того, що б'ються, дряпаються, цінні і просто дорогі серцю господаря речі, в ремонтованій квартирі, дозволяють робочим бути більш мобільними, і займатися своєю справою не озираючись по сторонах.

Взимку господареві слід засісти за ретельне планування майбутнього втілення житла. Промірявши всі кути, стіни, стелі, слід намалювати масштабний план. А потім, згадавши шкільні уроки аплікації, вирізати моделі меблів і розташувати їх на плані. Змінюючи паперове планування легким рухом руки, можна уникнути надірваних спин, зідраних долонь і подряпаного ламінату в майбутньому. Відповідно до планування і розміщення меблів слід розрахувати схему електропроводки. Більше інформації на сайті  http://elab.com.ua/category/metallorukav/

Після того, як квартира готова до ремонту, можна переходити до практичного втілення раніше наміченого плану. Найперші роботи - найбрудніші: "очистка" приміщень від старих наличників, косяків, плінтусів, якщо вони були раніше встановлені. Потім йде черга вирівнювання бетонних поверхонь: підлог, стін і, при необхідності, прорізка нових дверних прорізів або повний знос стін. Слідом йде прокладка електропроводки, установка радіаторів опалення, заміна та / або перестановка санвузлів. Всі ці операції пов'язані з пилянням, прорубуванням, зварюванням, тому приділяється увага тому, щоб в приміщеннях не було нічого, що може постраждати в результаті цих промислових процедур.

Електропроводка - дуже важлива деталь майбутнього дизайну квартири, адже на її основі має базуватися все численне обладнання квартири від мікрохвильовки та витяжки на кухні, до плазмової панелі та аудіосистеми в спальні. Якщо проводка не продумана відразу, то квартира приречена на перепрокладку проводів і перенесення розеток (пов'язані з грубими діями, описаними вище) або на всюдисущі подовжувачі, що порушують цілісність дизайну. Важливо пам'ятати, що прокладають дроти в першу чергу, а підключають живлення коли всі роботи практично завершені.

Опалення, водопровід і каналізація робляться так само в той період, коли в приміщеннях нічому постраждати, від  "болгарки" або зварювання.

Особливо вітчизняною будівельною традицію є те, що в перетині кімната може виявитися не прямокутником, а паралелограмом або взагалі нерівнобедреною трапецією. Тому в більшості випадків необхідно вирівнювання стін і підлоги. Зробити це необхідно як з естетичних міркувань, так і з практичних - до кривих стін не можна якісно приладнати плінтуси або поставити двері.

Коли закінчені роботи в "нижній" частині квартири, приходить час для підготовки отворів під кріплення підвісної стелі. По завершенні установки стелі, роботи знову слід перенести на підлоги: покласти паркет або нанести ламінат.

Закінчивши роботи з підлогою та стелею варто переключитися на стіни. Клеїти шпалери треба, завбачливо знявши розетки, якщо вони вже встановлені. Після завершення основної обробки приміщень приходить час на завершальні штрихи: установка плінтуса і дверних прорізів, розеток.

Підключається електрика і квартира стає готова до заповнення нею меблями, побутовою технікою і всім, що містив у собі завбачливо складений дизайн-проект.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...