завантаження...

Ліпнина у вашому будинку


Прогрес в світі будівельних технологій не на секунду не зупиняється. З кожним днем ​​з'являються більш досконалі варіанти для декору інтер'єру будь-якого приміщення. Більшість видів прикраси стін вже давно пішли в небуття, проте залишилися такі, які через століття захоплюють і зберігають свою актуальність. Це декоративна ліпнина, якою ще в стародавні часи прикрашали величні античні храми.

У сучасному дизайні інтер'єрів ліпнину використовують для декору стін і стелі, для згладжування і прикраси строгих геометричних форм.
В сучасний час для виготовлення ліпного декору використовую поліуретан і гіпс. Не дивлячись на відмінності цих двох матеріалів, ліпнина практично не відрізняється ні якістю, ні зовнішнім виглядом.

Прикраса будинку ліпниною дасть можливість перетворити стандартне помешкання в оригінальне і вишукане.
Ліпнина відноситься до орнаментальної прикраси з повторюваних елементів. Перша ліпнина виготовлялася з штукатурки, проте в даний час технологія змінилася. Спочатку виготовляють прототип з більш твердого матеріалу. Далі з нього знімається зліпок, по якому відливається необхідну кількість елементів для ліпнини. Сам по собі зліпок складний по малюнку і вимагає від майстра філігранної роботи. Більш дорогою вважається ліпнина виконана на замовлення, без застосування зліпків, така робота унікальна і неповторна, художник творить її, враховуючи побажання замовника. Подібний вид ліпнини в інтер'єрі або фасаді буде виглядати оригінально і стильно і незмінно привертає увагу своєю розкішшю.

Але, перш ніж замовляти елементи ліпного декору слід враховувати той факт, що об'ємні прикраси вимагають великого вільного простору. Об'ємні колонії не виглядатимуть стільки красиво і велично у вузькому проході або коридорі. Так само неприйнятно прикрашати люстру ліпниною, якщо висота стелі менше трьох метрів.

Ідеальним місцем для ліпного декору є простора вітальня. Завдяки різноманітності технології виготовлення і малюнках є можливість підібрати об'ємні і красиві прикраси для стін і стелі практично будь-якого стилю інтер'єру і будь-якого дизайнерського виконання. Інтер'єр вітальні з ліпниною завжди буде викликати захоплення у гостей, і радувати господарів будинку. Також стане в нагоді  перетяжка мягкой мебели
Прекрасно і незвично вписується ліпнина і в інтер'єр спальні. Унікальні сюжети, абстракції або квіти зроблять спальню ідеальним місцем для відпочинку.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...